Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik velem? Lehetséges,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velem? Lehetséges, hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

Sohasem voltak kérdéseim a nemi identitásomat illetően, mindig is biztos voltam benne, hogy hetero vagyok. Aztán... Megismertem egy lányt. Gyönyörű volt, vicces, és elragadó. Állandóan vele álmodtam, ő járt az agyamban, és teljesen zavarban voltam a társaságában. Imádtam a hangját, a mosolyát, és eszembe sem jutott volna, hogy ez nem normális. Amikor - szóban - bántották őt, sírva fakadtam, és megvédtem, még akkor is, ha szánalmasan cselekedtem. Így visszanézve őrülten szerelmes voltam belé.

Amint gyanakodni kezdtem, hogy "na, itt valami probléma van", minden kapcsolatot megszakítottam vele. Kiderült, hogy szerelmes egy fiúba, és a szívem teljesen összetört. Hiányzik, de már nem tudnék rá barátként nézni...

A fiúktól is egyre inkább undorodom, míg a lányok társaságában mindig zavarba jövök.



2015. márc. 12. 13:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
Üdv a puncinyalófalók klubbjában
2015. márc. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%
Csak bizonytalan vagy s szerintem fiatal még. Ez lehet az oka. Hány éves vagy?
2015. márc. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
14.
2015. márc. 12. 13:42
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ezt a kérdést már sikerült megválaszolnod saját magadnak.
2015. márc. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet, hogy leszbikus vagy biszex vagy ezek alapján!:)
2015. márc. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
9%

Ja.. így már értem. Most érsz nővé ez egy új világ ne aggódj. Ez csak egy pillanatnyi állapot, nem vagy leszbikus csak csalódott. A világot akarod okolni, mert konkrét okot nem tudsz.

Nincs ezzel baj haragudj ha az segít. De emlékezz rám, amikor igazam lesz: hamar fog ez változni s akkor amikor nem is számítasz rá. ;)

2015. márc. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
55%
istenem ments meg! sok tömeg ember istenem!! semmi eszük nincs csak ugyan azt hajtogatják. "jajj fiatal vagy még" stb. attól mert 14 még lehet egy kialakult orientációja elmebetegek. mikor a hülyék okoskodnak deimádooooooooom!!!
2015. márc. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ha valaki 14 évesen tisztában lehet azzal, hogy heteroszexuális, akkor a homo- és biszexuális fiataloknak is engedtessék meg ez.

Voltál már szerelmes fiúba?

Amúgy igen, lehetséges, hogy leszbikus vagy vagy "csak" biszex. Ezzel semmi gond nincs, ne okozzon ez neked törést.


És tegyük kicsit tisztába a fogalmakat. A nemi identitás azt jelenti, hogy férfiként vagy nőként gondolsz magadra, a szexuális orientáció pedig azt, hogy melyik nem képviselőjére tekintesz mint élettárs, partner, szerelem stb.

2015. márc. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem, még nem szerettem egy fiút sem.

Na igen, lehetséges, hogy összekevertem egy-két szót, eléggé izgultam, mikor írtam. :D

2015. márc. 13. 19:38
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem gáz, valamikor meg kell tanulni :D

Egyébként ha még nem szerettél egy fiút sem, és nem érzed úgy, hogy tudnál szeretni egyet, akkor szerintem inkább leszbikus vagy. De ez tipikusan olyan dolog, amiben más nem tud neked segíteni egy kis iránymutatáson kívül, csak te tudhatod igazán :/

2015. márc. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!