Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Piszkál az exem mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piszkál az exem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Itt ismertem meg.Soha nem kellett egy nőnek sem...Szakítottunk,azóta itt ha kiírok itt egy kérdést felismer mindig és tele kommenteli mocskolódásokkal.

Hiába jelentem a moderátornak nem mindig törlik...



2015. márc. 12. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű, és 2 szó: szard le..
2015. márc. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pedig milyen mázlista. Én sem kellettem még soha egy nőnek sem, de nekem nincs ilyen mázlim :(
2015. márc. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tiltod a privát üzijeit?
2015. márc. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem privátban teszi ezeket,hanem itt a kérdéseim alatt mindenki előtt...
2015. márc. 12. 18:51
 5/9 anonim ***** válasza:

változtasd meg az irásodat ez az internet itt bárhogy lehet írkálni én is pl müvelt embernek tartom magamat nem vok ilyen hülyegyerek am

---

Változtatsd meg az írásodat, ez az internet, itt bárhogy lehet írkálni, én is pl. művelt embernek tartom magamat, nem vagyok ilyen hülyegyerek amúgy.

2015. márc. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5. tipp: szóhasználatot is változtasd
2015. márc. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Arrol tudnak a gyakorizok,hogy bolondokhazaba valo vagy?
2015. márc. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ma 19:35 Nem tudom ki vagy,de ugyes vagy ;)
2015. márc. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gec i he,mi ez itt?

Netkapcsolat? Szövegsorok szerelmesek szövegsorokba?

Pötyögtetünk egymásnak telex üzeneteket,és attól leszünk boldogabbak,vagy sértődöttebbek?

Tiszta vicc ,wazze.

Menj oda és másszál rá.

Ja hogy te egy mobiltelefon taperolgatós,billyentyűzetpötyögtetős számítógépcssőlátógörény vagy.

Hát akkor meg is érdemled.

2015. márc. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!