Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Esélytelen vagy nem? Szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélytelen vagy nem? Szerintetek? Főleg fiúk válaszát várom.

Figyelt kérdés
Van egy srác,akivel nagyon jól elvagyunk. Egy csomót dumálunk,csinál nekem vacsit,nagyon sokat segít mindenben.Lerajzolt egy kép alapján.Együtt járunk edzeni,ha megy valahova többnyire elhív (ez pl vásárlás,cigiért stb.)Tett anno furcsa megjegyzéseket,de nem nekem,hanem ismerősömnek,hogy nem akar egyedül hagyni meg hiányoztam neki még távol voltam.Múltkor kaptam virágot egyik ismerősömtől ő egyből rákérdezett,hogy hódolótól van-e?Milyen alkalomból?Minden este nézünk együtt egy rövid filmet,rengeteget dumálunk.Múltkor megjegyezte,hogy nem szeret a napjáról és magáról beszélni,de ezt velem szívesen megbeszéli és mindig elmesél szinte mindent.Én megírtam neki,hogy jobban kedvelem,mint egy barátot.Erre az volt a válasza,hogy a kishúgának tekint!Ez egyértelmű elutasítás?!JA nagyon jó haverok vagyunk.Ma is amikor voltunk ismerősénél azt kérte szálljak ki a kocsiból,hogy lásson az illető.A sztorihoz hozzá tartozik,hogy ismeri a volt barátom,akivel kb 1 héten találkozunk vagy 2-szer ja és anno neki panaszkodtam el mindent bánatom.Szerintetek fél attól,hogy elveszít,mint barátot?Csak barátnak tekint?Vagy nincs önbizalma és fél a csalódástól?

2015. márc. 12. 22:09
 1/8 RRR ***** válasza:

bátortalan

bátorítsd

vesd be a női mivoltodat

2015. márc. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok de a dolog engem is ledöbbentett. Kishúgának tekint? Ha valaki ennyi energiát egy nőért áldozik, az nem kishúgának tekinti, hanem fúgának. A palival vagy valami zavar van, vagy homok került a gépezetbe.
2015. márc. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak barátnőim, akiknek hasonlóképp szoktam kedveskedni, pedig nem akarunk semmit komolyat a másiktól, egyszerűen nagyon jó barátok vagyunk. Szóval egyáltalán nem kizárt, hogy már-már annyira szeret, hogy családtagként, legjobb barátként tekint rád.


A legegyszerűbb az lenne, ha nyíltan megmondanád neki az érzéseidet, hogy szeretnél tőle többet is. Hátha benne lenne egy kis "vérfertőzésben".

2015. márc. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Hagyjuk már ezt a fiú-lány barátság sz.rságot... Egy fiú mindig dugni akar. MINDIG! Ha voltak lány "barátaim" anno, csak azért mentem bele a barátságba, hogy közelebb kerüljek, és egy elgyengült pillanatban berakjam a lompost.
2015. márc. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért mert képtelen vagy uralkodni magadon, ne én legyek már a hülye...
2015. márc. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy tobbet szeretnel mint barátság (mond el érzeseidet) de ha azt mondja "sorry just friend " akkor vagy homok vagy nem josz be neki ez az en velemenyem de sztem te donts mit akarsz csinálni.... 17/F
2015. márc. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elég jól eső dolog, ha valakinek akármit elmondhatsz. Talán neki ebből komoly hiánya volt és a leírtakból ítélve ragaszkodik ehhez, hozzád. Talán szexuálisan valamiért visszafogja magát, nincsenek meg (már) arra az igényei, vagy egyszerűen csak egy jámbor lélek. Talán ez nem gond, de könnyebben kezelhető.
2015. márc. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm fiúk a válaszokat.Sokat segítettetek,akkor talán egy kis bátorítást remélhetőleg használni fog neki.
2015. márc. 13. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!