Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejthetném el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném el?

Figyelt kérdés

Hogyan lépjek túl egy srácon,akit már több mint 1 éve szeretek?Mellesleg a legjobb barátom volt.2 hónapja kb nagyon megromlott a barátságunk,azóta alig beszélgetünk.Igaz még így is elmeséli a fontosabb dolgait.Csak én nem vagyok képes neki elmondani azt,hogy mennyire szarul vagyok sokszor.

Kapcsolat sosem lehet köztünk,2 teljesen más világ vagyunk.Tudja ő is,hogy szeretem,ezt nem egyszer átbeszéltük.De képtelen vagyok nyitni mások felé,megpróbáltam nem ment.Egyszerűen a szívem hozzá húz,minden pillanatban csak ő jár az eszemben,hiába is próbálom lekötni magam.Hogyan lépjek rajta túl?


2015. márc. 13. 02:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezen sehogy. Élj fájdalommal a szívedben.

Talán húsz év múlva jobb lesz.

Talán, okkal szenvedünk, hogy később jobb legyen az életünk.

Ki tudja, lehet majd össze jöttök, sose lehet tudni.

2015. márc. 13. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok fájdalmat már.Teljesen kezdek tönkre menni ebbe az egészbe.Depressziós lettem,állandóan betegeskedem,a lelkem haldoklik.Újra az akarok lenni aki voltam,nem egy csődtömeg,aki minden héten az orvost járja a lelke miatt.Mert az betegíti a testem.De képtelen vagyok tovább lépni,annyi mindent kipróbáltam már.Volt egy időszak amikor a csajozásait is átbeszéltük,míg bennem egy világ omlott össze,és alig vártam hogy kibőghessem magam,de mindig bátorítottam.Mert tudtam neki más kell.Volt hogy nem beszéltem vele,kerültem,kerülöm is.De hiányzik nagyon.Nem vagyok mániákus,szimplán szeretem,és nem tudom hogyan lépjek rajta túl.
2015. márc. 13. 03:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondj róla (magadban) mindenféle rossz dolgot, még olyanokat is, amik nem igazak. Nekem így sikerült, igaz, nem volt sose a barát barátom.
2015. márc. 13. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tegyél meg mindent érte, hogy megszerezd. Csak és kizárólag így érheted el a saját javulásodat, boldogulásodat. Ne adj be magadnak olyan hülye elméleteket, hogy "2 különböző világ vagytok" mert nem. Az élet túl rövid ahhoz, hogy ilyen hülyeségekkel tömködd a fejedet. Menj oda hozzá öleld át és kész. Nem átbeszélni kell, hanem csinálni. Bemagyarázod magadnak, hogy nem tudsz nyitni mások felé, de igenis tudsz.
2015. márc. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Felejtsd el, zard le ezt a szakaszt, vele a kapcsolatot, o legyen mar csak mult. Tudom, konnyu mondani, de hidd el hosszutavon ez a legjobb megoldas.

Peraze valaszthatod azt is hogy probalkozol nala, de ez a baratsag

Meg ha sikerulne es osszejonnetek idovel akkor is tonkre menni. De meg mindig ott van az is, hogy folyamatosan elutasit.. igy csakk megjobban mennel lentebb lelkileg, es szerintem erre nincs szukseged

A fiu se egy eppeszu ember mar ne haragudj, hiszen ha tosztaban van azzal hogy szerelmes vagy bele akkor o maga is tudja azt hogy neked mar 1-1 beszelgetes is fajdalmat okoz.. es mi lesz hha baratnoje lesz?

Gondolkodj el ezeken, de tenyleg az lenne a legjobb ha kizarnad az eletedbol. Nagyon rossz lesz, de idovel latni fogod a valtozast.

2015. márc. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!