Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kövér nőket miért kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér nőket miért kell agyon ajnározni és elhitetni velük, hogy ők a nőiesség non plusz ultrái?

Figyelt kérdés
Egyszerre nevetséges és szánalmas, amikor azt hallom vagy látom, hogy egyesek arról ömlengenek, hogy a fenébe a vékony lányokkal, ők csak csont és smink, az igazi nők a teltek. Rendben van, létezik olyan, hogy elegáns teltség, de ugyanezen emberek, akik szerint az ilyen nők az igazik, egészen végletesen adják elő magukat és ijesztően kövér nőkkel etetik meg, hogy igenis ők a szépek, hogy semmi gond nincs velük és, hogy ők fényéveket vernek a kifutókon csoszogó pi€sákra és legfőképpen azt magyarázzák be nekik, hogy ne változtassanak megukon. Miért kell ezt csinálni?
2015. márc. 13. 18:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%

Ez egy nagyon jó kérdés. :D

Engem is zavar a jelenség.

2015. márc. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%
A kövér nőket a kövér nők ajnározzák.
2015. márc. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy őket ajnározzák, de a környezetemben nagyon is a vékony lányokkal járnak, ismerkednek a fiúk. Rajtam 10kg felesleg van, de szerencsére szép pofim van, így vannak udvarlóim, nem annyi, hogy Dunát lehessen rekeszteni, de szerencsére nem érzem egy utolsó senkinek sem magam
2015. márc. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Mintha csak én magam írtam volna ezt a kérdést.
2015. márc. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Nyílván van egy szűk réteg akiknek valóban tetszenek és van egy szűk réteg aki annyira szerencsétlen, h így akarnak/tudnak csak nőhöz jutni. Szerintem mások nem ajnározzák.
2015. márc. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Vannak, akik a "nagy test, nagy élvezet" elvet követik. Engem speciel nem zavarnak a kövér nők, de nem igazán vonzódom hozzájuk. A kisportolt, vagy homokóra alkatú, vagy átlagos testű nők vonzanak. Nagyon pici husi lehet rajta, öröm megcsapkodni az ilyen feneket. :)
2015. márc. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az emberek hulyek, nem ez alapjan kell megitelni valakit. Van akinek jol all, hogy sovany, van akinek meg az all jol, hogy teltebb. Mindenkinek mas az izlese, es ezt el kene fogadni. Csak hat mostansag elterjedt az az ideal, hogy csak az a szep aki vekony es jott par badass idiota, akik kulonlegesnek ereztek magukat es azt allitottak, hogy ok nem jatszanak csonttal. Vegul annyian elkezdtek ezt a gondolatot kovetni, hogy mar ez sem valami egyedi. Kivancsi vagyok mit talalnak ki ezek utan...Lehet 2020-ban nem lehetsz noi ideal ha 100 kg alatt vagy...
2015. márc. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
35%

Mindenkinek más tetszik.


Miért, te hogy nézel ki? Kíváncsi lennék rá mennyire tökéletes a tested, arcod. Minden porcikád olyan e, mint amilyen 'megvan írva a nagykönyvben'.


Láttam már telt lányt, aki nagyon szép volt, de láttam olyan vékony lányt, akinek az arcárra max. a számat húztam el.


A férfiak előbb az arcot nézik meg először. Utána a test. De legyen bármilyen jó is a teste egy csajnak, ha amúgy egy bányarém... Senki sem tehet arról, amilyen. Van amin igaz lehet változtatni, ha akar.


Ez nem ajnározás. Aki azt írja/mondja, hogy tetszik neki ez a csaj, az azért van, mert úgy gondolja. Nem azért, mert telt, hanem mert egyszerűen tetszik. Nem mindenki felszínes.


Nekem egy olyan srác tetszik, akiben "semmi extra" sincs külsőre. Vékony, önbizalom hiányos, de én megtudnám zabálni. Annyira megfogott, hogy mást se csinálnék, csak csókolgatnám. Nem érdekel semmi.


Csupán a külső a büdös életbe nem fog magához láncolni senkit senkihez. 24L

2015. márc. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
ja, ha valakit kiskoraban egy kover no szop le, akkor ez vegigfogja kiserni a tovabbiakban is
2015. márc. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
Bírom, hogy ahányszor valaki mondani merészel bármi negatívat egyes emberek külsejére, akkor mindig van egy ember, aki nyomja a szokásos "kíváncsi vagyok te hogy nézel ki" dumát. :D
2015. márc. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!