Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kövér nőket miért kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér nőket miért kell agyon ajnározni és elhitetni velük, hogy ők a nőiesség non plusz ultrái?

Figyelt kérdés
Egyszerre nevetséges és szánalmas, amikor azt hallom vagy látom, hogy egyesek arról ömlengenek, hogy a fenébe a vékony lányokkal, ők csak csont és smink, az igazi nők a teltek. Rendben van, létezik olyan, hogy elegáns teltség, de ugyanezen emberek, akik szerint az ilyen nők az igazik, egészen végletesen adják elő magukat és ijesztően kövér nőkkel etetik meg, hogy igenis ők a szépek, hogy semmi gond nincs velük és, hogy ők fényéveket vernek a kifutókon csoszogó pi€sákra és legfőképpen azt magyarázzák be nekik, hogy ne változtassanak megukon. Miért kell ezt csinálni?
2015. márc. 13. 18:54
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
39%
Mint eléggé sovány lány, az bosszant inkább, hogy mi, vékonyak sokszor jóval keményebben kapjuk az ívet, ha arról van szó hogy valaki kövér embert véd, stb. Mindkét oldal kiabál rondákat a másikra, csak a végén valahogy mindig az jön ki, hogy mi vagyunk a szemétládák, ők meg az áldozat. Ez a szokásos csak a kutyák játszanak csontokkal szöveg az egyik legocsmányabb szerintem. Meg az, hogy minden vékony lányt anorexiásnak titulálnak úgy, hogy nem ismerik, honnan tudhatnák mitől olyan amilyen? Holott az a nagy csavar, (és azért is nem csak idegesítő de már-már veszélyes is hogy ennyire pumpálják néhányan ezekbe a túlsúlyos lányokba az önbizalmat), hogy a kövérség messze áll az egészséges alkattól, az ember nem túlsúlyosnak lett tervezve; nem hiába küzdenek sokan közülük mindenféle betegséggel. Meg amit fentebb írt már más is, mire fel értetlenkednek azon ha valaki egészséges akar lenni, meg tesz az alakjáért? Attól hogy 48 kg vagyok, én csak üljek a seggemen? Az egészséghez hozzátartozó egyik legfontosabb dolog a testmozgás, ráadásul örömet is okoz, mégis sokan azt hiszik, hogy az csak valami fogyókúrás valami, valami kötelező rossz, ők inkább mennek a tükör elé és "elfogadják magukat". Vagy még ott a dobálózás, hogy én csak fogjam be, mert bármit megehetek, nem hízok. Abba már egyik sem gondol bele, hogy a sok szemét műkaja nem csak túlsúlyt okozhat, hanem más bajokat is, amiknek hála vékony nőként is csúnyán meg kell válogatnom mit eszek meg. De ja, ők úgy jók ahogy vannak, sőt, makk egészségesek is :) Csak mi vagyunk a szemétládák. Elnézést ha indulatos voltam kissé, de engem pl már többször bántottak meg ilyen emberek a súlyommal, és olyankor érdekes módon senki nem jött bevédeni, meg bizonygatni hogy "így vagy jó" :)
2015. márc. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!