Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kövér nőket miért kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér nőket miért kell agyon ajnározni és elhitetni velük, hogy ők a nőiesség non plusz ultrái?

Figyelt kérdés
Egyszerre nevetséges és szánalmas, amikor azt hallom vagy látom, hogy egyesek arról ömlengenek, hogy a fenébe a vékony lányokkal, ők csak csont és smink, az igazi nők a teltek. Rendben van, létezik olyan, hogy elegáns teltség, de ugyanezen emberek, akik szerint az ilyen nők az igazik, egészen végletesen adják elő magukat és ijesztően kövér nőkkel etetik meg, hogy igenis ők a szépek, hogy semmi gond nincs velük és, hogy ők fényéveket vernek a kifutókon csoszogó pi€sákra és legfőképpen azt magyarázzák be nekik, hogy ne változtassanak megukon. Miért kell ezt csinálni?
2015. márc. 13. 18:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem ajnározom őket, de mondjuk 10-15 kg plusz sem zavar egy lányon, ha olyan. Sőt, akár legyen 20 is. Azonban van egy határ. Mondjuk én amúgy sem a külsejük alapján ítélek meg egy embert. régen én is kövér voltam. Lefogytam. Szóval tudom, hogy a testalkat az bizony megváltoztatható. Ennek ellenére nem vagyok más ember 35 kilóval kevesebbel sem.
2015. márc. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
56%

Nyugodtan le lehet pontozni. Én most itt nemcsak a teltekre céloztam, hanem a vékonyakra is. Pont, hogy én leszarom, ki milyen, mert nem az én dolgom megítélni bárkit is, és még mindjárt én vagyok az, aki rosszul gondolkodik. :D


A kérdezőre meg igenis kíváncsi lennék. Gondolom egy kidolgozott testű illető lehet, ha másokat leszól.

2015. márc. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Reméltem, hogy személyeskedés nélkül sikerül válaszolni. Látom túl sokat vártam.


Ha most eléd raknék egy tál apróra vágott, nyers, cukrozott sertésmájat, akkor neked azt a te logikád mentén nem szabadna kritizálnod. Miért? Mert te azt állítod, hogy mesterszakácsnak kell lenni ahhoz, hogy értékelhess egy kaját. Na bumm, hol itt a logika? Sehol. Ez a "te mit tettél le az asztalra, hogy leszólod ezt meg azt" proli mantra meg tényleg nevetséges.

2015. márc. 13. 19:36
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek.
2015. márc. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Attól függ. Az arányosan, nőiesen telt nők tényleg szebbek, mint a betegesen sovány modellek és a kóros soványság egészségtelenebb is, mint az enyhén teltebb alkat. Viszont ha tényleges kövérségről van szó, az már valóban nem annyira vonzó és nem is egészséges, pl.: [link]


Ettől függetlenül, hogy ki hogy néz ki, akar-e magán változtatni, az a magánügye. Meg az is, hogy kinek milyen alkat tetszik.

2015. márc. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ehhez nem ártana egészen pontosan tisztázni, a hozzászóló hiedelmei szerint mi is számít kövérnek. Nem kevesen ugyanis már a teljesen lapos hasú, kis seggű, 50 kilós csajokat is kövérezik, ha nem látszik ki a csípőcsontjuk, az 55 kilós, kicsit nagyobb seggű, nagyobb mellű példányokat meg zsírbölényként és bálnaként állítják be. A 60 kilós csajokat meg (mondjuk a 165 centi körüli eresztésből) ugyanezek már nem is tartják embernek.
2015. márc. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem tökre gáz,amit az általad említett emberkék művelnek,mert pont,hogy támogatni kellene a másikat!

Viszont te meg annál is gázosabb vagy,meg mindenki,aki ilyen kérdez! Nem írom le,hogy miért,gondolkozz el rajta a nyersmájas logikáddal,hogy miért!!!

2015. márc. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
92%

Azt én is szoktam szeretni, hogy SEMMIT nem kritizálhatsz, amíg nem csináltál jobbat. Miért is? Miért ne szidjak ele valami egyértelműen pocsék kaját például, csak mert én nem tudok főzni, az ízeket azért még érzem.

Az meg hogy támogatni kell például az undorítóan kövér nőket, hogy ők is szexik, meg gyönyörűek, az egy álszent gondolat. Nem azok. Amikor valaki 250 kiló és nem tud kimenni a házból, az nem gyönyörű, nem szexi. És az meg, hogy támogatni kell őket, az nem azt jelenti, hogy a (valószínűleg szintén hájas) szemükbe kell hazudni, hogy te szép vagy, miközben bottal se érnél hozzá. A fogyásban kell támogatni őket, mert nem egészséges egy bizonyos szint felett a kövérség, márpedig ilyen bálnákkal is azt próbálják meg sokan elhitetni, hogy ők igenis szépek. Hát sajnos nem.

2015. márc. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
40%

"Miért ne szidjak ele valami egyértelműen pocsék kaját például, csak mert én nem tudok főzni, az ízeket azért még érzem."

Azért, mert akkor sem szidni kell, hanem nem megenni. Ha nem tetszik valaki főztje, aki veszi a fáradtságot, hogy főz rád, akkor fel kell emelni a lusta s..gged és főzni magadnak. Mert főzni a hülye is tud, ha akar. Már csak a példa végett.

2015. márc. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát azt nem tudom, miért kell és valószínűleg sosem fogom megérteni. Engem amúgy nem érdekel, ki hogy néz ki, kinek mi tetszik, amíg engem békén hagynak. A valóság az, hogy nem tudják sokan túltenni magukat azon, hogy (162 cm és 50 kiló vagyok, homokóra testalkatom van, szálkás vagyok van mellem és fenekem is) eljárok kondizni és futni és nem eszem szemetet. Annyiszor kapom az ívet, hogy minek, meg hogy nem "normális" kajákon élek, meg hogy minek járok edzeni, nekem nem kell, meg hogy hízzak, egyek több húst, különben beteg leszek, meg hogy hülye vagyok, mert nem eszem cukrot, mert az kell a szervezetnek stb.

Tehát a fő problémám az, hogy próbálok fitten és egészségesen élni és leszólnak, lesajnálnak, le akarnak beszélni, aki meg dagadék, annak meg nem szabad semmit sem szólni, mert megsértődik, sőt, tapsoljuk meg, mert az az igazi. Nem értem a logikát sem, mert ha valaki dohányos, annak szólnak, hogy káros stb. de ha valaki kövér, annak bókolnak is, hogy "te így vagy szép" stb.

2015. márc. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!