Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismertem egy lányt, egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt, egyszer randiztunk, aztán lefeküdtünk egymással. Most Meg egyfojtában a nyakamon log. Nemakarok töle semmit mar mondtam neki. Mit tegyek? 17F

Figyelt kérdés
2015. márc. 14. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
használd ki! ahogy csak lehet
2015. márc. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mit vársz egy tizenévestől ?
2015. márc. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Zamih válasza:
100%
Első randin lefeküdtél vele, és csodálkozol, hogy rajtad lóg? Fiatal, és lány. Sok sikert a levakaráshoz!
2015. márc. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
húúú öcsi, te nagyon gáz vagy :D
2015. márc. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Szexeljetek.
2015. márc. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megértelek. Nálunk fordított a helyzet én vagyok a nő. Én csak alkalmi kapcsolatnak akartam, de még ahhoz is túl félénk, gátlásos, és tapasztalatlan, és még ráadásul extra kis mérettel is rendelkezik. Na de szerelmet vallott és nem tudom levakarni magamról, már a szüleinek is beszélt Rólam. Még a Te eseted jó mert írják, hogy szexeljetek. :D:D
2015. márc. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak óvatosan nehogy rád küldjön pàr verőlegényt :-D szex előtt kellett volna tisztázni, hogy csak alkalmi lesz.
2015. márc. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a lényeg, hogy gerinces ember vagy, aki nem adott zsákbamacskát és részletesen megbeszélte előre, hogy mit tervez egy kapcsolatban, mielőtt lefeküdtél vele.

Ugye?

2015. márc. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Ha már az elején csak kihasználtad, akkor miért ne csináld végletekig, ahogy az első mondja?
2015. márc. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!