Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltözés után "ellaposodi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés után "ellaposodik" a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Barátom is meg én is egy városban lakunk albérletben, és felmerült, hogy keressünk közös albit.

A kapcsolatunk tökéletes, nincs semmi gond, ha egy hétig vagyunk együtt valamelyikünknél, vannak összebújós pillanatok, elvagyunk külön is a szoba két részében, egész jó móka még a háztartási feladatok elvégzése is, pl közös főzés, takarítás, ilyesmi.

Viszont tartok az összeköltözéstől, mert nem egy ismerősöm kapcsolatát tette tönkre: az egész átment megszokásba, elveszett minden érdeklődésük egymás iránt és már csak "megvoltak" együtt.

Mit lehet tenni, hogy ne legyen ez? Nagyon szeretem a párom, és úgy érzem nagyon jól kiegészítjük egymást, nem akarom hogy így tönkremenjen a kapcsolatunk.


2014. nov. 17. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
ha az összeköltözéstől tönkremenne, akkor nem illetek annyira egymáshoz mégse.
2014. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
El, es szet is fogtok menni,hacsak a pasi nem vmi milliomos amiert kapaszkodwz bele!
2014. nov. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
-D
2014. nov. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem mondom hogy tönkre FOG menni, csak ismerősök példájából látva, félek kicsit :(

Ehhez mi köze annak hogy milliomos-e? o.O

2014. nov. 17. 21:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Ha mindig visztek bele valami izgalmat, akkor gond nélkül fenntartható az állapot. Én már gyakorlatilag nyár eleje óta együtt lakom a barátommal, de szeptemberben költöztünk össze hivatalosan is. Semmi nem változott, bár nehéz is, ha ő egész nap dolgozik, én meg az egyetemmel foglalkozom. Reggel meg este találkozunk és örülünk az együtt töltött hétvégéknek, igyekszünk a maximumot kihozni belőle. Eddig még se megszokás, se unalom, semmi "megvagyunk" szint nincs. De persze, ez még az eleje, évek múlva ki tudja, mi lesz.


De igaza van az egyik válaszolónak: ha attól szétmentek, akkor nem is illetek annyira össze.

2014. nov. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!