Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha csak úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha csak úgy rámosolygok vkire pl. utcán nem fog hülyének nézni?

Figyelt kérdés

Minden reggel amikor megyek be suliba,csak búskomor arcokat látok,és olyan rossz,ezért arra gondoltam,hogy csak úgy rámosolygok vkire aki szembe jön velem,és a szemébe nézek...szerintetek jó ötlet,Nem fog hülyének nézni az illető,Vagy ha suliban vagyok,és megyek végig a folyóson,akkor rámosolyoghatok a srácokra?Ti hogy vennétek ezt?:)

16/L


2010. febr. 15. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%
én beütnék neked egyet
2010. febr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Szupermókus ***** válasza:
48%
Azt hinném hogy szemtengelyferdülésed van :)
2010. febr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
kedves gondolat, csak nehogy túl flörtölős legyél, ha pl egy 40 éves férfira akarsz mosolyogni mert az kicsit...fura lenne.. XD
2010. febr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én egyből leszólítanálak, szeretem a vidám csajokat 17/F
2010. febr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az USA-ban én azt láttam, hogy az emberek mosolyognak egymásra, mindenféle hátsó szándék, illetve félreérthetőség nélkül. Mosoly és mosoly közt is különbség van. Én a fiúra mosolygok csak aki tetszik, az egy fiú, másra nem, nehogy félre értse, meg más nem is tud belőlem akkora örömöt kiváltani mint ő, hacsak meglátom - és rá merek nézni- bolog vagyok, és mosolygok. Persze azért barátságos vagyok, és diplomatikus mosolyom van, de az nem félreérthető. Szebb lenne a világ igen, azt hiszem mosolyogj az emberekre.
2010. febr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos, én így csinálom :P
2010. febr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
valahol amerikában vannak fiatalok, akik járkálnak az utcákon, és találomra átölelnek embereket.. ott nem csapják őket meg, hanem szívesen fogadják :D
2010. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Rám mosolyoghatsz nyugodtan,én szívesen visszamosolygok:)19/F
2010. febr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy normális lány:)
2010. febr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mosolyogj csak! Sokkal szimpatikusabb leszel sokak számára. Mindenkinek így kéne csinálni, ahogy Te csinálod.
2010. febr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!