Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El tudnátok ezt nézni annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnátok ezt nézni annak az embernek, aki tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Szóval egy velem egy idős sráccal kavarok most, csak van egy dolog, amit nehezen tudok megemészteni nála, az pedig az ivászat. Oké, nem hetente,de kéthetente minimum egyszer előfordul, hogy öntudatlanra issza magát a haverjaival, ilyenkor persze eltűnnek a gátlások, amik különféle szituációkban nyilvánulnak meg, gondolok itt arra hogy meztelenkedés (persze ha olyan helyen van, és megteheti), iszonyatos nyomulás, ilyenkor nagyon szókimondó lesz, ami nem feltétlenül pozitív mindig... A bandájukban ő a "vezérbika" szóval a haverjai meg mennek utána...

Amúgy normális srác, csak ha iszik, akkor túlságosan más.

Ti el tudnátok nézni ezt a másiknak, vagy ez már tűrhetetlen?

17l


2015. márc. 15. 10:38
 1/8 anonim válasza:
Hát én eleve messziről elkerülnék egy ilyen srácot.
2015. márc. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is elkerülném.
2015. márc. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A meztelenkedés igen, primitívnek tartom, a többivel igazából nincs problémám. Barátom is nagyon nyomulós lesz ha iszik, vannak elég őrült sztorijaik a haverjaival, számomra ez belefér (én is gyakran iszom)
2015. márc. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem nézném el. Ha nagyon szeretném, talán 1 esélyt kapna, hogy ezzel azonnal felhagyjon, de ha egyszer is újra bepiál így, akkor vége lenne vele is.
2015. márc. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szereted őt? Annyira, hogy elképzeled, hogy vele éled le az életed? Ez a legfontosabb, ha erre a kérdésre tudod a választ, akkor a kérdésre is, amit kiírtál:) szerintem tudod a választ ! :) Sok sikert hozzá és türelmet is :) 19/L
2015. márc. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Várj, te szöges ellentétét írtad le a normálisnak. Ha valaki ilyeneket tesz, akkor az nem lehet normális. Attól, hogy józanul normális, az ittas állapot is a lényének a része, így az sem elhanyagolandó.

Tudom, hogy az ilyen "vezérbikákat" a lányok valami oknál fogva vonzónak tarják, de ez azért sok.

Fogalmam sincs, hogy el tudnám-e nézni. Nem vagyok csaj, részeges lányokkal pedig nem ismerkedem .:D

2015. márc. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"vezérbika" Ez kell a nőknek.. pfff
2015. márc. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok neki :D 17 évesen 2 hetente berúgni arra szüksége van a szervezetnek ... -.- És te ilyenre ránéztél? Szerintem megérdemlitek egymást
2015. márc. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!