Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ti észrevesztek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti észrevesztek olyan lányt, aki "unalmasan" öltözködik?

Figyelt kérdés

Ősz elejétől tavasz végéig igazából csak farmer + egyszínű vagy zenekaros póló + kapucnis pulcsi + sportcipő szettben érzem jól magam. Nyáron szoktam hordani szoknyát, nyáriruhát, magassarkút, stb, de az év nagy részében nem. De még egy sima piros pólótól is rosszul vagyok, mert túl rikító. Egyáltalán nem sminkelek.

Nem itt akarok ismerkedni, de srácok, ti ismerkednétek ilyen lánnyal? Vagy túl szürkének és unalmasnak találjátok?

20/L


2015. márc. 15. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez eleg monoton szerintem...
2015. márc. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 RRR ***** válasza:
én nem csak az öltözködését veszem figyelembe
2015. márc. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Öltözködni lehet máshogy, de személyiséget nem lehet cserélni és mivel engem az ember érdekel ezért nem foglalkozok azzal, hogy ki hogy öltözik. Tiszta legyen és a jó ízlés határain be leül mozogjon.
2015. márc. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem nem lenne vele bajom, nem a ruháját nézem a lányoknak hanem az arcukat, alakjukat
2015. márc. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha alapból jól nézel ki felőlem kukászacskóban is lehetsz
2015. márc. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez attól függ.

Ha bejön akkor igen, ha nem akkor nem. Nem a ruhája fog megtetszeni.

2015. márc. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mivel a nők is felszínesek, így én miért ne legyek felszínes velük?
2015. márc. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten az ilyen öltözködésű csajokra bukom.
2015. márc. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem pont az ilyen lányok jönnek be.
2015. márc. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A fiúkat rohadtul nem érdekli, hogy mit viselsz, sőt az olyan dolgok, hogy van e rajtad smink, vagy milyen formájú a szemöldököd sem. Ha jól nézel ki, azaz szép arcod, és jó alakod van észrevesznek, ha pedig teljesen átlagos, vagy netalán ronda, akkor nem.
2015. márc. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!