Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiu, akivel egy eve ismerjuk egymast. Nem tudom, miert, de velem a kezdetektol kezdve felenk volt, kerulte a szemkontaktust. Egyszer rairtam, feltem, hogy valami baja van velem, de nagyon jol elbeszelgettunk, mondta hogy szep vagyok, es elvinne buliba. Irtam, hogy elobb setalni menjunk, de nem lett belole semmi. Az lany baratja, aki utal, azt mondta nekem, nem jovok be neki. Viszont amikor talalkozunk buliban, tancolunk, beszelgetunk, nevetunk. Viszont siman, eloben viszont keruljuk egymast. Miert?
2015. márc. 15. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szűz k*rv*!
2015. márc. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Félénk, és nem lehet mindig bebaszva, mert a mája nem bírná.
2015. márc. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 dumph98 válasza:
Lehet tapasztalatlan a nőkkel. En is kerulom a szemkontaktust meg a baratnommel is :) de becsuld meg mert valoszinuleg azert felenk mert nem akar veled valamit rosszul elkovetni ezert inkabb zavarba van es nem mutat erzelmeket :) emoge probalja bujtatni na zavartsagat de nem azert mert nem szeret :) csak probalja neked az o szemszogebol a legjobbat nyujtani :) es ha o ilyen akkor valoszinu hogy becsulni fog teged :) tudom ugy illik ha a fiu kezdemenyez, de te probalgass neki utalgatni,hogy van eselye nalad ;) igy egyre jobban kifog bontakozni :) a bulis szitura meg annyit, ha az ember alkoholt fogyaszt levetkozi a gatlasait :) a visszautasitastol is felhet es inkabb meg sem kerdi :) probalj ra utalni finoman h van nala eselyed ;) es drukkolok hogy osszejojjetek :)
2015. márc. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!