Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nagy elvárás az ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nagy elvárás az ha egy korombeli lánytól elvárom hogy azért ne fujjogjon ha főzni kell egy pörköltet? Huszonévesen!?

Figyelt kérdés
DÖbbenets hogy a huszonéves nők nagy része egy rántottát se képes elkészíteni.
2015. márc. 15. 14:45
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
27%
Én örülök, ha a virslit meg tudom főzni. :D 21/F A mai napig ki van nyalva a seggem.
2015. márc. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%
en inkabb megtanultam fozni magamnak, az a tuti.
2015. márc. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
100%

nem mindenki szeret főzni

én tudok, de utálok

2015. márc. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
Főzzetek együtt.
2015. márc. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
92%
Ha te is tudsz főzni akkor nem nagy elvárás de ha egy rántottát se bírsz elkészíteni, csak elvárod, hogy pattanjon a lány ha éhes vagy, az gáz. :)
2015. márc. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
Azt nem értem hogyha a pasinak nincs jó munkája meg ilyesmi, akkor egyből meg a fujjogás, ha egy nő totálisan életképtelen, az meg nem gond, főzzetek együtt! Kettős mérce.
2015. márc. 15. 14:50
 7/51 anonim ***** válasza:
80%

én imádok főzni :) és már korán meg kellett tanulnom főzni, mert nekem nem nyalták ki a fenekem és nem akartam szendvicsen élni :D


Nem nagy elvárás, de ha egy agyonszolizott műkörmös jó külsejű csajra vágysz ne várd el tőle, hogy tudjon főzni...

nem elég, ha jól tud sz@pni? ;)


23/N

2015. márc. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:

"Ha te is tudsz főzni akkor nem nagy elvárás de ha egy rántottát se bírsz elkészíteni, csak elvárod, hogy pattanjon a lány ha éhes vagy, az gáz. :)

"


Én szeretek főzni.


De ilyen alapon az is gáz hogy a lány nem jól kereső de a férfitól meg elvárja hogy ő igenis jól kereső legyen, hogy legyen pénz a költséges női hobbijaira

2015. márc. 15. 14:52
 9/51 anonim ***** válasza:
6: Miért baj az együtt főzés, tartalmas idő töltés lehet, amiből tanulhat mind két fél...?
2015. márc. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
Manapság a nőknek is ugyanazon a területen kell teljesíteni, ha a nő és a férfi is dolgozik, akkor szerintem a nőnek jogosan vannak arról alkotott elképzelései is, hogy a háztartást is fele-fele arányban viszik. Én 19 éves lány vagyok és azóta tanultam meg főzni, mióta albérletes vagyok az egyetemem városába, mert rá voltam utalva. Azelőtt soha nem akartam főzni, de mikor már elegem lett a zacskós levesből és akkor "lássukamedvét" nekiálltam kotyvasztani a konyhában, rájöttem, hogy mennyire élvezem. Szerintem főzzetek együtt a barátnőddel, hátha ő is megszereti és ha már neked is elvárásaid vannak felé, akkor így korrekt, ha te is kiveszed a részed.
2015. márc. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!