Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges az, ha egy hetero...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, ha egy hetero lányt sok csalódás ér, akkor elkezd érdeklődni a lányok iránt is?

Figyelt kérdés

Tudom ha érdeklődik akkor alapból nem hetero hanem biszex. De tételezzük fel hogy csak a pasik érdekelték sokáig tehát hetero.

Előfordulhat ez?


2015. márc. 15. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
kétlem. Én se lettem meleg, csak azért mert sikertelen vagyok a lányoknál.
2015. márc. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tegyük fel hogy biszex vagyok de eddig egyéb okok miatt nem kezdtem azonos neműekkel.. attól nem leszek hetero... egy heteroból sosem lesz se biszex se meleg.. eleve biszexnek született, vagy eleve heteronak, vagy melegnek
2015. márc. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!