Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még remény, hogy talán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény, hogy talán lesz köztünk valami, és meglehet bocsájtani?

Figyelt kérdés

Röviden írnám csak le, nem vagyok egy adonisz, sem helyes pasi. Van egy lány barátom aki össze vissza játszik velem, egyszer keres egyszer nem, egyszer foglalkozik velem, egyszer nem. De a szeretetemet azt szinte követeli ha éppen van ideje rám. Alkulatot volna ez az, de ő mondván mint kiderült, azért pattintott le, mert vannak neki idióta barátnői a munkahelyén és azok képesek lennének őt "piszkálni" mert nincs valami helyesnek mondható pasija, és ő ezt fontosabbnak tartotta mint azt, hogy azzal legyen aki elvileg fontos neki.


Na ezek után nincs miről beszélni szerintem.

szerintetek ?



2015. márc. 15. 08:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nagyon reménykedj. A csaj finoman mondva egy p*csa. Találsz te jobbat is.
2015. márc. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 biztoshogynembiztos válasza:

A megbocsájtás szép dolog.Viszont reménykedni szerintem idő pazarlás részedről.Sok lehetőséget hagyhatsz ki azáltal, hogy reménykedsz.Éld tovább az életedet, de ne reménykedj mert a remény soha nem a valódi lényedből fakad.Maga a remény egy hiányérzet kivetítése.A reménykedés bezár téged, viszont ha bízol nyitva maradsz és lehetőséget hagysz önmagadnak arra, hogy a másiktól függetlenül is elkezdj kiteljesedni.Így legközelebb ha találkoztok, már a kisugárzásod is teljesebb lesz és a( másik ember) élete, dolgai, már nem befolyásolják a te önmagadba vetett bizalmadat.Így nem reménykedni fogsz, csupán nyitott maradsz és örülsz annak ha a lány barátod meggondolná magát.Amennyiben nem gondolja meg magát, akkor is örülsz, mert jól érzed magadat a bőrödben.

Tehát maradj nyitott egy új kapcsolatra, ne ragaszkodj.A ragaszkodásba fektetett energiáddal inkább éld meg a mindennapjaidat teljesebben úgy, hogy közben bízol.

Hagyd lepörögni mindazt amit mások mondanak, vagy te magad gondolsz magadról.

A remény az mindig halott, viszont azzal ha megbocsájtasz neki nem veszíthetsz, mert ez a te döntésed lesz.

Az, hogy ő mit érez, ezt bízd rá.Ne reménykedj!Csak bízz, és a dolgok maguktól megoldódnak, ezt garantálom!

2015. márc. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!