Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még remény, vagy felejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény, vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Három éve nyáron egy baráti társasággal mentünk bográcsozni, mikor az egyik ,,haver" megkérdezte tölem hogy tetszik-e nekem az a fiú, mert én nagyon tetszem neki. Hirtelen jött ez a kérdes és nem tudtam elhinni szóval inkáb gyorsan letagadtam. Ezután minden kommunikáció megszünk köztünk. Következő nyáron egy osztály kiránduláson a barátnőim unszolására ráírtam és tök jól elbeszélgettünk. A nyár vége felé megint ráírtam és ugyan az volt ami az előző beszélgetésnél. Ezekután szintén a barátnőim noszogatására írtam egy sms-t kb. fél évvel a beszélgetések után amiben elmondtam hogy akkor hazudtam és nagyon bejött nekem. Erre már nem vállaszolt, és azóta eltel még egy év kommunikáció nélkük, de még mindig nagyon szeretem. Mit csináljak???

2015. febr. 9. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Eső után köpönyeg! Idővel tanulsz a hibáidból...
2015. febr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Közben biztosan lett valakije.

Várd a következő nyarat.

2015. febr. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Felejtsd el! Annal rosszabb nincs, amikor az ember remenykedik! Ilyen helyzetekben a remeny oli meg az embert. Kepletesen ertve.
2015. febr. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!