Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg mindig szeretem az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg mindig szeretem az exem?

Figyelt kérdés
LAny vagyok..most van baratom 7 honapja vagyok vele nagyon szeret en jol erzem magam vele szeretem is meg nem is..most 1 eve jartam egy fiu-val 1 honapig de abban a honapban csodalatosan ereztem magam meg most se leptem tul rajta miota van baratom nem beszeltem vele de iutan szakitottunk talalkoztunk csokoloztunk de nem jartunk minden este sms-be beszelgetunk hulyeskedtunk de miota van baratom nem beszelek vele de en mindig ra gondolok hianyzik es nem tudom eldonteni hogy szeretem-e a baratomat vagy az exem..?
2015. márc. 16. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen
2015. márc. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen mi ?
2015. márc. 16. 09:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel a mostani barátod nem tetszik annyira mint az exed, így agyilag a volt pasidra koncentrálsz....és sajnos csak vesztegeted a mostani párod idejét és energiáját.

Ha egy picit is tiszteled a mostani párod akkor leülsz vele beszélni és őszintén elmondod Neki mit is érzel iránta....mert ez így tisztességes. Lehet hogy egyedül maradsz, de néhány magányosan töltött éjszaka után rájössz majd, hogy mire vagy Kire is van szükséged!!!!

37F

2015. márc. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen szepen le irtad az en problemamat :D

pont ugyan ez.

csak en 2 evig jartam egy lannyal.

sanjos.. megcsaltam. de igy utolag.. eletem legnagyobb hibaja volt.

mindenap ra gondolok. hogy mit csinaltam volna maskepp. hogy ha szakitana az uj baratjaval akkor hogy jonnek vele ossze... lehet szanalmasan hangzik..

de nemtusom en se kiverni a fejembol. hiaba van csajom.

mindig arra gondolok. o vajon boldog e ?

gondol e ram?

stb



es igen. sztem szereted meg.


18/f/miskolc

2015. márc. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyszer megprobaltam elhagyni de elkezdet sirni atjott hozam es teli volt vagasal a keze azt mondta legalabb utoljara pusziljalak meg mert engem nem fogsz latni tobbet elment 10 perc mulva atmentem hoza hogy beszejuk meg meg jo hogy atmentem mert megakarta mergezni magat..egyedul el 18-at tolti vagyiss nalam szokott aludni meg minden es mior meglatam hogy mit akar csinalni elkezdtem a sirast..Es szerintem az exem nem szeret..
2015. márc. 16. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!