Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a "nőknek csak a jóképű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a "nőknek csak a jóképű, bunkó, gazdag pasik kellenek" mánia?

Figyelt kérdés

Mire alapozzák azok, akik ezt írják, hogy a nőket (úgy általában, mindegyiket) csak és kizárólag az érdekli, hogy a pasi hogyan néz ki, és milyen gazdag? És ha a belső tulajdonságokról van szó, akkor elég, ha bunkó, a többi nem érdekli. Hol élnek ezek? Miféle embereket látnak? Én a környezetemben egy ilyen párt sem látok (házasok), ahol a pasi kirívóan jóképű vagy helyes lenne (sőőőt), a gazdagság meg relatív, a legtöbbnek kocsija sincs. Ami pénzük van, azt a nővel együtt szedték össze.


És én is a huszonéves korosztályról beszélek, szóval elképzelni sem tudom, honnan jön ez a dolog. Egyáltalán, hol ismerkedik az ember, hogy csak és kizárólag ilyen pénzes és felszínes lányokkal találkozik?


2015. márc. 16. 10:42
1 2
 1/17 tarnai ***** válasza:
66%
Üdv a földön idegen!
2015. márc. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Eskü, hogy egy ilyen lányt nem ismerek. Lehet, hogy a tágabb ismertségi körömből van ilyen (nem tudhatom), de azok, akikkel közelebbi viszonyban vagyok, azok egyáltalán nem felszínesek és anyagiasak. És nem egy vagy két lányról beszélek.


Ezért nem is értem, hogy itt gyk-n mindenki szinte ezzel jön. A való életben nem találkoztam ezzel- nem túlzok- soha.

2015. márc. 16. 10:46
 3/17 tarnai ***** válasza:
0%
MIva?
2015. márc. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%

Azok a luzerek, akik nem lépesen kapcsolatot összehozni egy növel, ezzel próbálják magukat igazolni. Mármit, hogy a hiba nem bennük van, hanem a nökben, mert nekik csak az ilyen férfiak kellenek.

Éppen ezért az ilyen "férfiak" nem érdemlik meg, hogy bárki is figyelembe vegye azt, amit írnak.

2015. márc. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
43%
Ezt sértettségből mondják. Legtöbbször azok, akiknek nem jutott pina.
2015. márc. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%

Nyugodj meg....ami késik az nem múlik....fogsz találkozni ilyen lányokkal is. Ezeknek a lányoknak gyakran megfelelés kényszerük van egymással szemben, folyamatosan versenyeznek egymással és ezt várják el a pasijaiktól is....rövid, felszínes kapcsolataik vannak és picit sem a kölcsönös érzelmekről szólnak. Nem kötnek megalkuvást semmiben, ha nem vagy jóképű és nem rendelkezel egy elvárt egzisztenciával, akkor nem rúghatsz labdába....a bunkósággal viszont nem feltétlen értek egyet, az csak a tinik sajátja.

37F

2015. márc. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%
Kedves kérdező, sok lesz mára ebből a meséből. Nem gondolod? Hetente bele kell fussunk ilyen kérdésekbe, ahol folyton azt bizonyítják érvek nélkül, hogy ez nem így van, hogy a csajok szarnak a pénzre, az egzisztenciára, a külsőre, meg mindenre. Akkor az összes nő miért nem jön össze egy lusta, tróger, büdös, igénytelen disznóval? Na? Na ugye! Hagyjuk már ezt a fabulát, hogy a nőknek semmi nem számít. Persze nyilván te, mint a messziről jött ember esete szerint azt írsz, amit akarsz, hogy neked egyetlen ilyen ismerősöd sincs, emiatt nincs is súlya az egésznek. A többi hozzászólónak pedig megköszöni az összes ilyen megemlített "lúzer" srác, hogy az ellenségességgel csak erősítik ezt az elméletet bennük. Köszi-puszi-nyali-fali!
2015. márc. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%
Nevezzük nevén a dolgot: Ezek TÉNYEK!!!
2015. márc. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%

" hogy a csajok szarnak a pénzre, az egzisztenciára, a külsőre, meg mindenre. Akkor az összes nő miért nem jön össze egy lusta, tróger, büdös, igénytelen disznóval?"


Ilyet ki a fene mondott, hogy konkrétan szarnak ezekre a dolgokra?

Egyébként én már jöttem össze lusta trógerral, bár büdös nem volt. :D


Egyébként ez nem olyan téma, amiben szabályos érveket várhat az ember. Te sem mondasz egy darabot sem.

2015. márc. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
11%
A nőknek én kellek, csak még nem jöttek rá :)
2015. márc. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!