Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen lehet javítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Szóval én egy 16 éves lány vagyok , szűz. Már volt egy egy éves kapcsolatom ami azért is ért véget mert én nem akartam szexet. Nade szóval most ismerkedem egy fiúval aki nagyon kedves és tetszik is , de amikor kicsit perverzkedne nekem egyáltalán soha nincsen semmi kedvem hozzá és nem érzem úgy hogy nekem szükségem lenne arra hogy én csináljam magamnak vagy egyáltalán beszélni róla vagy fantáziálni

Ez fog változni ahogyan egyre nagyobb leszek vagy ez nekem valami személyes hülyeségem?


2015. márc. 16. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
majd ha nem 16 éves kislány leszel, akkor fog változni
2015. márc. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg fog ez még változni ahogy idősödsz, de úgy átlagban egy 16 éves lánynál már azért mutatkozik némi érdeklődés. Nem azt mondom, hogy baj lenne veled, de valószínűleg nem lesz egy túl magas libidód.
2015. márc. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
én is mindig erre gondolok hogy kicsi vagyok de a korosztályom meg mind perverz meg nagyban szexelnek már és azt gondoltam legalább perverznek kéne lennem ha már szexelni még egyáltalán nem akarok
2015. márc. 16. 11:23
 4/10 anonim ***** válasza:
Fantázia fura, hogy nincs. Az viszont, hogy nem szeretsz ilyesmikről beszélni vagy épp magadnak csinálni szerintem teljesen normális. És nem is feltétlen a korod miatt. Vannak prűdebb emberek, na és aztán.
2015. márc. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha tudnák a mai fiatalok, hogy akár a 10 évvel idősebb generáció hány százaléka vállalja az orált, mind ffi mind női körben elszégyellnék magukat.
2015. márc. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

csak félek hogy elrontok valamit ezzel a fiúval emiatt

hát mondjuk az számít ha elképzeltem milyen lenne vele lefeküdni? mert nem szoktam nagyban ilyeneken gondolkodni csak egyszer elkalandoztam

2015. márc. 16. 11:25
 7/10 anonim ***** válasza:
igen, el fogod rontani, nem vagy elég érett egy kapcsolatra...
2015. márc. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Először is tisztázzuk mit nevezel perverzkedésnek :)

Mert egy jó maszturbálás nem az otthon, de mondjuk egy buszmegállóban már eléggé az :))))


Másik. Nem érzel nemi vágyat? nem szoktál felizgulni, maszturbálni? Teljesen hidegen hagy egy erotikus kép, a fantáziálás? Mert ha így van, akkor nem kizárt, hogy a libidód vagy nagyon nagyon alacsony vagy megkockáztatom: talán (ismétlem TALÁN?) aszexuális vagy?


A legtöbb embernél (nemtől függetlenül) a szex,szexualitás a kapcsolat és az élete szerves részét képezi. Ha neked nem, akkor vagy olyan emberre van szükséged aki szintén ugyanez, vagy pedig sorra szépen sorban tönkremennek a kapcsolataid a szex miatt.


16 évesen NEM vagy kicsi a maszturbáláshoz és a szexhez sem, ezt felejtsd el. Maximum fejben, de fizikálisan a nemi vágy már ilyenkor erősen szokott dolgozni, a nem szervek meg alapból nem érzéketlenek már kisgyerek korban sem. Nem tudom, hogy baj van e, lehet csak ilyen vagy. Amit első körben tudok neked mondani, hogy kissé tudatosabban állj hozzá a szexualitáshoz olvass utána, nézz meg pár erotikus képet, próbáld ki a maszturbálást. Lehet simán teljesen standard módon fogsz rá reagálni (lehet nem) csak be kell rúgni a motort. Egy kis szemlélet nyitást mindenképpen tehetsz az ügyben és amondó vagyok tedd is meg. Legfeljebb fixen tudod, hogy mik a tulajdonságaid és aszerint keresel párt a jövőben.

2015. márc. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a mai fiataloknál a kapcsolat alapjában véve a szexről szól. Ráadásul már olyan dolgok ami 20 évvel ezelőtt extrémnek számított ma alap. (Pl anál)

De maradjunk a témánál.

A felfogásod normális, de erősen konzervatív. De hangsúlyozom: egyátalán NEM ROSSZ!

Természetesen fog változni. Te fejben még nem érteél meg rá és kész. Az a baj, ha a kapcsolatodat azzal akarod megmenteni, hogy ennek ellenére mégis lefekszel vele, annak lehetnek hátulütői. (Nem 100%, de előfordulhat) Lehet az egészet kényszernek fogod érezni. Ha nem élvezed, még az is előfordulhat, hogy a tudatalattidban kialakul egy rossz érzés a szexxel kapcsolatban, ami gátolni fogja a szex közbeni ellazulásodat más kapcsolatokban is. Nem mellesleg a fiú is érezheti, hogy nem jó. A korodbeli fiúk nem nagyon gondolnak bele a Te helyzetetbe. Nem fogják azzal magyarázni a dolgot, hogy nem voltál rá felkészülve - egyszerüen el fog könyvelni, hogy rossz vagy az ágyban. Nem mellesleg egy meg kezdett aktust nehéz abbahagyni - főként kamaszoknál. Ha nagyon hülye, akkor akár erőszakossá is vállhat, ami megintcsak nem tesz jót a szexhez való viszonyulásodnak.

Persze lehet olyan érzéki a srác, hogy meghozza a kedvedet hozzá. :)

2015. márc. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszom a valaszokat! nagyon elgondolkodtam rajtuk!
2015. márc. 16. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!