Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik olyan sokan azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik olyan sokan azt, hogy nőként sokkal könnyen a párkapcsolat téma?

Figyelt kérdés

2015. márc. 16. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Talán mert valóban könnyebb..
2015. márc. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
könnyebb kapcsolatot kialakitani a nőknek.. nem feltétlen jó, hosszan tartó kapcsolatot, csak annyiban merül ki ez a dolog, hogy a nők hamarabb találhatnak partnert
2015. márc. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Mert hülyék. Honnan tudhatnak olyat, amit sose éltek át?
2015. márc. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Aki azt mondja, "nőknek könnyebb" a szép, csinos, társasági nőkre mondják. Az ilyenek nem gondolnak a csúnyább, kövérebb, fiúsabb, igénytelenebb, otthonülősebb nőkre.
2015. márc. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%

mert a legtöbb szellemileg,és lelkileg semmit nem ad a világnak,csak van,felszedik mégis mert dugni jó :D

érted már?


elég ha dugható elviszi valaki úgyis,még ha fintorog is rá.Egyszer meg lehet enni :d ha külsőre jó.

2015. márc. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
Igen egy "szép csinos lány" bármikor találhat partnert vagy társat.
2015. márc. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#5: És gondolod, hogy ez nekünk olyan jól esik? Hogy ez nem tudható be mondjuk egy "párkapcsolati gondnak", hogy így tekintenek rád a férfiak? Hidd el, nem minden nő olyan, mint sok férfi, hogy csak legyen valaki, tök mindegy, hogy nem becsül meg...


Bocs, nem igazán tudok most fogalmazni, de remélem a lényeg azért átjött.

2015. márc. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

én elhiszem,épp ezért hazudnak sokat a férfiak :,D

Akire csak úgy tekintenek az az ő hibája,nem azé aki ezt kihasználja. :))

de persze értem én,csak az nem párkapcsolati gond,hanem saját magában nincs érték.



bár úgyis sokan hazugságban élnek,mert a pofijukért szeretik a jellemüket is :D de ez meg már egy másik téma,de illik azért ide is.

2015. márc. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Elég itt körbenézni az oldalon. Egy férfi kiír egy ismerkedős kérdést, maximum ketten-hárman válaszolnak rá. Ha egy nő teszi, akkor legalább tízszer ennyi válasz érkezik rá. A való életben sincs ez másként, bár igaz, lehet, hogy az arányok nem ennyire sarkítottak.


Azon is hatalmasakat szoktam röhögni, amikor egy csinos, igényes, szép nő nem találja párját, és kiírja ide, hogy ő csendes, visszahúzódó, és nem kell egy férfinak sem. Akkora kamu, mint ide Makó.

2015. márc. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9: Nem hinném, hogy mind kamu lenne.

Én csinosnak és igényesnek tartom magam, mégis alig ismerek nálam félénkebb embereket, és ezt nagyon utálom magamban. Ja, és sosem volt még barátom, szűz vagyok, nem is csókolóztam. És nem is néz ki úgy, hogy ez mostanában változna meg.

2015. márc. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!