Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől van az hogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az hogy a férjem soha nem csókolna meg de megsem őlel a szexről ne is beszéljünk?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi okoza vagy miváltsa ki belőle azt hogy soha nemcsókol meg de őlelni az kb 1 hónapban egyszer hozzá teszem hogy nagyon ápolt igényes csajszi vagyok egyszóval nem értem mi lehet a baj!!! A szex pedig szinte veszekedésbe torkollik úgy hogy az megint csak nem létezik pedig fiatal egészséges nő vagyok aki a szerelemre a csókokra a szenvedélyre született ennyi!!! Lehet hogy túl sok a korkülönbség de nem hiszem!!! Ha valaki járt már így ő mit következtetett és mit tett érte!!

2015. jan. 27. 23:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt nem értem, hogy miért mentél feleségül egy ilyen emberhez.
2015. jan. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

1. Megpróbáltam megbeszélni, aminek az lett a vége, hogy közölte, hogy ő nem igényli a szexet, szerinte lehet így élni.

2. Elváltam. (A fentiek után.)

2015. jan. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szeretője van? Mennyi idősek vagytok?
2015. jan. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok, mióta vagytok együtt, hogy ismerkedtetek meg? A kapcsolat elején kielégítő volt a szexuális életetek?
2015. jan. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Sziasztok 6 éve vagyunk házasok én 23 ő 41!!
2015. jan. 27. 23:06
 6/25 A kérdező kommentje:
A kapcsolat elején jó volt kb fél évig de útána mint az öreg nyugdíjasok
2015. jan. 27. 23:08
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

#5

Nem mondod, hogy 17 évesen mentél hozzá?

A szüleid mit szólta ehhez?

Ekkora korkülönbséggel meg is értem, hogy nem bírja tempódat. :D

Mondjuk az ölelést és a csókot így sem értem.

Más világban nőtt fel, ennyi.

Mostanában jöttek ezek elő vagy már régebb óta vannak ezek a hiányosságok?

2015. jan. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy van-e köztetek jelentős kulturális különbség, mert könnyed kapcsolatra, alkalmi találkozásokra, kellemes és vonzó partner tud lenni egy egyszerűbb csinos, fiatal ápolt csaj is. Együttélés során viszont egy iskolázottabb férfi egy lényegesen alacsonyabb iskolázottságú nőből könnyen kiábrándul.


Bocsi, de az írásképed alapján felmerült bennem ez a kérdés.

2015. jan. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem már régebben de most lett tele a hó cipőm
2015. jan. 27. 23:14
 10/25 anonim ***** válasza:

#9

Hamar beleugrottál ebbe a házasságba.

Még kellett volna egy kicsit élned.

Értem én, hogy ő idősebb és tapasztaltabb volt és ez akkor vonzó volt, de nem volt senki aki kinyitotta volna a szemedet?

Ha nem változik a helyzet akkor ne kínozd magad tovább, válni kell. Persze, ha nem vagy terrorizálva vagy ilyesmi, mert akkor kérj segítséget.

2015. jan. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!