Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek így együtt olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek így együtt olyannal aki tetszik/szeretek?

Figyelt kérdés
van egy szív problémám (túl ver a szívem ) és attól meg kell állnom pihenni ha pl 3on vagy 4 en van óránk amit eddig tűrtem is meg minden ,de meg tetszett egy srác és beszúr a mellkasom mikor a szembe néz vagy egyáltalán az irányomba és kell vagy 3-4 perc hogy jól legyek és elgondolkodtam azon meddig lehet ezt bírni vagy csak olyan pasikkal lehet kapcsolatom a jövőben akik nem tetszenek ? (eleve ha csak a tekintete ezt váltja ki valakinek bele se gondolok mi lenne ha közelebb kerülnénk ...)16,l

2015. márc. 16. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem inkább az jutott eszembe, hogy egyáltalán mennyi ideig bírnád egy stresszes világban az életet, ha nálad egy izgalmi pulzusnövekedés ilyen problémákkal jár:S


természetesen lehetsz együtt olyannal, akit szeretsz! csakhát.. igen.. de megnyugtatlak, azért ez a nagyon izgatott, kicsit félős reakció elmúlik ha jobban megismerkedtek és csak az új dolgoknál fog előjönni.. hát igen, így mondjuk jogos az aggodalom első csók, első randi, első akármi miatt...

szóval emiatt ne aggódj, idővel elmúlik, ha megismerkedtek, én inkább a puszta élet miatt aggódnék:/


nincs erre valami pacemaker vagy valami, ami szabályozhatná a szívműködésed?

2015. márc. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzet. Nincs rá valami gyógymód, hogy teljes életet élj? Egyébként lehet olyan párod aki tetszik. Írd le magadnak a céljaidat, én is ezt használom gondolj sokat arra, hogy meggyógyulj, nekem az ilyen leírt céljaimnak legalább a fele teljesült és kigyógyultam az asztmámból. Remélem tudtam segíteni. :)
2015. márc. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az élet egyéb területeivel nincs különösebb gondom (azokat már megszoktam ) csak a magasság változás meg futások tesi órán neccesebbek , csak ez az egész fiús rész új nekem és nem gondoltam hogy ilyen lehet
2015. márc. 16. 19:34
 4/4 anonim ***** válasza:

hát ha nem vagy felmentve vagy nem könnyített tesire jársz, akkor kétlem, hogy bármi akadály lesz:D

előbb-utóbb ezt is megszokod, nem lesz vele baj:)


amúgy (jó, biztos jobban utánanéztél már mint én, jobban ismered és ez különben sem az egészség kategória:D) szerintem egy kis jógázással fejleszthető az állóképességed és ezzel a szívósságod is a probléma felé:)

2015. márc. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!