Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasikat zavarja hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasikat zavarja hogyha a csajnak van egy pici hasa?

Figyelt kérdés
Nem totál laposra gondolok, hanem kicsit "púpos" ott a pocija egy csajnak. Ha áll akkor nincsen semmi gond, de ha leguggol meg leül akkor eléggé látszik. Mi róla a véleményetek pasik? Gusztustalan hogyha látszik hogy ott a "háJ"?
2008. aug. 25. 19:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én úgy gondolom, hogy nem. De ez típusfüggő.


Üdv, Tamás

2008. aug. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
ilyenkor gondolja azokra a férfiakra/nőkre akik 150kg fölött vannak. őket mit éreznek szerinted?
2008. aug. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szegények :S:(
2008. aug. 25. 19:45
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

hát nem kell őket sajnálni, azt se szeretik.


csak azért írtam hogy ha magadra nézel akkor ne ilyen picisúlyfeleslegen emészd magad. ilyen az emberi test. probáld kilesni mások hasát:D

2008. aug. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Szia! hát rajtam is van 1-2 kiló felesleg, de a barátom azt mondja hogy ha nádszál vékony lennék, kinnt lenne a bordám félne megölelni, nehogy összetörjek a karjaiban xD..amúgy szerintem nem gáz!..ha annyira zavar nem olyan full tapadós ruhát kell felvenni.
2008. aug. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
én sem vagyok nádszál. azzal szoktak nyugtatni hogy legalább van mit fogni rajtam.. :)
2008. aug. 25. 19:56
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
Ha zavar az a pici has, akkor gondolj arra -Közhely! -, hogy egészséges vagy.
2008. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%

Hát, a pocak bizony nem szép. De azért a többséget nem zavarja annyira, hogy ez kihasson egy kapcsolatra. Rövid idő alatt hozzászokik az ember, és kész. Ha egyébként csinos a lány, meg kedves, akkor a pocak abszolút nem számít.

Akkor gáz talán, ha a lányon olyan top vagy rövid blúz van, ami alól pont kidomborodik a poci. Ilyen esetben szigorúan pocaktakaró felső ajánlott, vagy magas derekú nadrág, szoknya.

2008. aug. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

figyu tündérkém, ha vígasztal, én dagi vagyok, van pocim, meg popsim, meg mellem, meg combim. arányosan vagyok ugyan duci, nem folyik a testem, de pl csíkos a hasam, ami szerintem nagyon csúnya. eddig még senkit nem zavart, de komolyan. ha összejössz a pasival/csajjal, és már legalább élőben egyszer találkoztatok, akkor ő elég nagyfiú/lány, hogy el tudja képzelni, mégis mire számíthat majd.

de mondom, szerintem lényegtelen hogy van 1dkg hájad

2008. aug. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 paris hilton ***** válasza:
4%
Miért nem tornázol?Ja,persze könnyebb zabálni,meg elfogadni magad.
2008. aug. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!