Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasikat zavarja hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasikat zavarja hogyha a csajnak van egy pici hasa?

Figyelt kérdés
Nem totál laposra gondolok, hanem kicsit "púpos" ott a pocija egy csajnak. Ha áll akkor nincsen semmi gond, de ha leguggol meg leül akkor eléggé látszik. Mi róla a véleményetek pasik? Gusztustalan hogyha látszik hogy ott a "háJ"?
2008. aug. 25. 19:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
nem szoktam zabálni! alig eszek valamit
2008. aug. 28. 21:19
 12/16 anonim ***** válasza:
nah az előttem levő tökéletesség megszólalt...te meg ne hallgass az ilyenekre:)azért nehigy ne egyél mert van kis pocid mert azzal együtt szeret téged,de ha zavar akkor esténként egy kis hasizom erősítés és jó lesz:)
2008. aug. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 paris hilton ***** válasza:
57%
Pont azért van hasad,mert nem eszel rendszeresen,nincs mivel beindítani a zsírégetést.Persze ezt ti biztos nagyon jól tudjátok.Nyugodtan lepontozhattok,szánalmak.
2008. aug. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem h te honnan veszed h szért van pici hasa mert nem eszik?Annyit írt h alig eszik vmt...de nem azt h koplal.Eleve ilyen a szervezete lehet h nem azt igényli h egész nap csak tömje magát.Ebből pedig ő azért írta azt h "nem zabál és alig eszik"mert h azt kapta válaszként h ne zabáljon addig és mivel nem így tesz hanem normálisan eszik csak kevesebbet mert ilyen szervezetű,ezért nem érti h ha kicsi pocija is van...akkor is az a pici mért van ott és h zavaró e.ERRE pedig válaszként lett írva h kis edzés senkinek nem árt!Remélem világos.Én legalábbis így értelmeztem a leírtakat.
2008. aug. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Kis edzés szokott lenni. De mégsem megy lejjebb. :S
2008. aug. 29. 12:31
 16/16 -Pimpike- ***** válasza:
Szerintem ez alkati kérdés. Én 165 cm vagyok, voltam 51kg is és a hasam akkor is megmaradt.
2008. szept. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!