Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, köztetek vannak még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, köztetek vannak még ilyenek, akik ezt akarják elérni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel példának, hogy van egy fiú és van egy lány. A lány szerelmes a fiúba, amit a fiú már régóta tud. Már jártak is. Persze csak fb járás volt a távolság miatt. De taliztak már, megtörtént az első csókolózás. De a fiú mindig veszekedett a lánnyal, mindig őt hibáztatta mindenért, le is tiltotta már 3x. Persze ez a lánynak borzalmasan rosszul esett, mivel a fiút még most is szereti. De a fiú mindig feloldotta, aztán beszélgettek, és azt mondta a lánynak hogy szerelmes belé. Újabb talit akar a lánnyal.


De ha igaz, hogy szereti a csajt, akkor miért tiltja le mindig minden kis hülyeségért? És miért veszekedik vele folyton?


Igen..a lány én vagyok, a fiú pedig a szerelmem, mielőtt valaki ezt írná válaszban, hogy "tudjuk hogy te vagy a lány.." :D


Most csak az érdekel, mire jó ez neki, hogy tudván tudja hogy szerelmes vagyok belé, mégsem ír fb-n, azt akarja hogy én írjak, bár igaza van, mert anno ha ő nem írt volna rám akkor nem is beszéltünk volna, de annyira megszoktam hogy ő keresett :D

Viszont az hogy már 3x letiltott, nagyon rosszul esik. Múlthét szombat óta megint le vagyok tiltva, és nem tudom meddig leszek. Az első tiltása 3 hónapig tartott, a második 6 napig, de ezt még egyenlőre nem tudom.


Nagyon hiányzik, és igen, lehet én is hibás vagyok hogy még ezek után is, de még mindig szeretem, és alig várom hogy feloldjon és megtudjuk beszélni.

A talit is beszéltük, persze én belementem, és ha felold meg megtudjuk beszélni akkor, találkozni is fogunk. Én hiszek abban, hogy csak azt akarja elérni mindezzel, hogy annyira beleszeressek hogy már más fiú eszembe se jusson. Csak azt akarja elérni, hogy teljesen az övé legyek..vagy valami hasonló :D


Amelyik fiú tudna nekem ebben segíteni, az légyszíves válaszoljon vagy küldjön privit:)


Az olyan válaszok hogy "mekkora hülye vagy hogy még mindig hiszel neki..meg szereted..és nem veszed észre hogy csak ki akar használni.." ezek nem érdekelnek:)


Köszönöm előre is :)


2015. márc. 17. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

"Az olyan válaszok hogy "mekkora hülye vagy hogy még mindig hiszel neki..meg szereted..és nem veszed észre hogy csak ki akar használni.." ezek nem érdekelnek:)" :)


((Köztudott, hogy a 14 éves lányok nem tudnak elolvasni 2 zárójel közötti szöveget, szemmel látható, hogy szegény kérdező még kislány, ne mondjuk meg neki az igazat, hogy mennyire naiv, majd talán 1x megtapasztalja, hogy milyen egy normális kapcsolat.))


Nyugi!Ez így tökéletesen működik, ennél szebb, gyönyörűbb párkapcsolatot el sem lehetne képzelni!Szőke herceged holnapra leveszi a tiltást és együtt fogtok fehér paciján elvágtatni a naplementébe!

2015. márc. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kösz szépen:D
2015. márc. 17. 15:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogadok nem vagy több mint 17 :P Meg ez milyen dolog, hogy kikéred az emberek véleményét de ha nem azt mondják amit hallani szeretnél akkor már nem is érdekel?!Én őszinte leszek veled! Folyamatosan letilt minden szarságért és nem is olyan rövid időkre , ez nem túl jó jel. Sokkal kevésbé veszi komolyan a kapcsolatotokat mint te és éretlen még. Te meg nivan olyn dolgokat látsz bele amiket te szeretnél. Baromira nem azért csinálja, hogy annyira beleszeress, hogy ne nézz rá más pasikra. Nem is értem a logikát, hogy ezzel hogyan érhetné el ezt?! Amúgy meg nem vagy teljesen az övé már így is? Pláne ha távkapcsolatról beszélünk ,szerintem nem érdemes erőltetni mert nemigen lesz belőle semmi mert a leírtak alapján csak tőled érzem azt ,hogy sokat megtennél érte. A kérdésedre válaszolva nem hiszem ,h ezzel ezt akarja elérni, és ha ezt is akarná eszébe se jutna ilyen módszerekkel! De ne nekem legyen igazam!
2015. márc. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szimplán egy gyerekes kis hülye. Élvezi, hogy piszkálhat, és élvezi, hogy a sarkában vagy, mint egy pincsikutya, ahányszor ezt teszi veled.
2015. márc. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!