Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a szüleimnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a szüleimnek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és borzasztóan vallásos a családom, ennek következtében a szex teljesen tabu. Van egy nővérem, aki 20 éves, és van barátja 2 éve. A szüleim tiltják őket mindenféle szexuális témától, és még ha szájrapuszit is látnak, morcosan néznek a nővéremre. Anya megkért engem, hogy ha a tesóm bármit mond a kapcsolatukról mondjam el. Tegnap viszont előbb értem haza, és láttam őket szeretkezni. Ezután nővérem átjött és megbeszéltük, hogy nem szólok anyuéknak, meg hogy védekeznek és nem lesz semmi baj, viszont anyu hazajött, és gyanúsnak tűnk neki, hogy hirtelen elhallgattunk, ezért elvette a telónkat, elolvasott minden üzenetet, ráadásul szobafogságban is vagyok, mert lemertem írni a barátnőmnek, hogy tetszik egy fiú. Nagyon félek, hogy mi történik ha kiderül hogy én tudok a tesómékról, ha már ezért is 2 hét büntit kaptam. Kicsit elegem van. Mit tegyek?

2015. márc. 17. 18:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Beszélj a tesóddal hogy nem mártod be, viszont ő sem téged ha kiderül.

Legyél rendes tesó és ne árulkodj. Vannak dolgok amiket nem szabad erőltetni. Ilyen az életstílus. Ha valaki szeret lakóautóban lakni akkor miért tiltanád meg neki?(csak példa)

Szóval ne mond...

2015. márc. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Semmit nem mondanék a szülőknek,előbb-utóbb rádöbbennek hogy már lassan felnőtt gyerekeik vannak és hiába fognak dolgokat megtiltani ,úgyis megcsináljátok.
2015. márc. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Anyádék se normálisak az biztos.Na ez a paddhelyzet,ebben nem tudsz jól dönteni.
2015. márc. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Mert Isten akarata biztosan az ilyen szülői magatartás. Falazz a tesodnak.
2015. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ime az ember, aki azt hiszi, hogy Istennek tetszo, kozben pedig csak eleteket sajatit ki es tesz tonkre


babam, koltozz el otthonrol amilyen hamar csak tudsz!

2015. márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem se mondd el a szüleidnek, de ígértesd meg a tesóddal, hogy ha kiderülne, ő se mondja el, hogy te tudtad.

Amúgy sajnállak, nagyon rossz lehet ilyen szigorú szülőkkel élni :/

2015. márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Semmit nem mondanék nekik, ők is biztos bsztak orrba-szájba!
2015. márc. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

Hagyd hadd éljen a testvéred. ha Te ennyi idős leszel és lesz barátod Te is vágynál a szexre, és ha nálatok máshogy nem hát dugiba csinálja.

Én Nem mondanám el. de nagyon sajnállak hogy így kell élned, mert ez azért nem normális. Én is vallásos családból származom, de azért nálunk ilyen sosem volt.

2015. márc. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

Te jó ég!!!

Ha ilyen szüleim lennnének már felakasztottam volna magam. 16 éves vagy ne tiltsa már meg neked, hogy melyik fiú tetszik neked, én ilyen idősen találtam meg a nagy szerelmemet (azóta is együtt vagyunk). A nővéred már rég felnőtt 20 éves nekem 20 évesen már saját lakásom volt, meg állásom... Az üzeneteidet ne olvassa már el, magánügy. És azért bűntetett meg, mivel tetszik egy fiú?! Hát jó kis "szülő'' te arról nem tehetsz, hogy tetszik egy fiú, ezeknek a szobafogságnak semmi értelme sincs, ha 2 hét büntit kaptál attól még nem fog elmúlni a fiú iránt érzett vonzalom. A szüleid túl szigorúak, kicsit többet engedhetnének azért... A szüleid helyében én inkább beszélgetnék veled a szexuális dolgokról védekezésről stb. (mivel ezeket fontos megbeszélni), a fölösleges szobafogság helyett

25f

2015. márc. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

Na, azért tartom aberrációnak az egész keresztény vallást. Az ilyenek miatt. Egyébként nem lenne gáz, de ez már a hülyeség netovábbja. Én a helyedben falaznék a nővéremnek, akármennyi büntetést is kapok, mert szerintem a szexualitás nem bűn, sőt...

És ez a felfogás! Pff... Nem tudom, hogyan lehet ilyen korlátok között élni.

És ne haragudj, hogyha megbántottalak azzal, amit írtam, de ez a véleményem, és szerintem nem kéne elmondanod a szüleidnek.

16/L

2015. márc. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!