Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a szüleimnek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a szüleimnek vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Tetszik egy nállam 15 évvel idősebb férfi.Anyukáméknak nem merem bevallani ezért titokba kell vele találkoznunk. Nagyon jól érzem magam vele nem hittem volna hogy előrodulhat ez valaha is velem hogy egy nállam jóval idősebb férfinek a társaságára vágyom de nagyon jó vele.Egy kicsit engem is zavar eza korkülömség de nagyon jó vele.Ő már elvált d e viszont van gyermeke.
2014. jún. 26. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Beteg vagy és inkább a helyesírással foglalkozzál, mint családapákat répázz.
2014. jún. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha elmondod tuti nem találkozhatsz vele, de szerintem nagyon nagy a korkülönbség. Hány éves vagy?
2014. jún. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
mondd el apádnak és ha összehaverkodnak majd együtt basssznak le a szarr érettségid miatt
2014. jún. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1) Nem tudom, de szerintem ez nem lesz hosszú életű kapcsolat. Túl sok a bonyodalom.

2)Olyan nincs, hogy de viszont. Vagy de, vagy viszont van, de egyszerre a kettőt nem használjuk. Hmmm.

2014. jún. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!