Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a szüleimnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Az unokabátyám,azt mondta részegen,hogy ő tudja,hogy én meg akarom dugni a barátnőjét.

Nem így fogalmazott,de ezt mondta.

Ő 25,én 16 vagyok.



2014. dec. 13. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
:)) Ne gyerekeskedj, es ne terheld ilyen hulyesegekkel a szuleidet! Ennek semmi ertelme!
2014. dec. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
most ez rossz vagy mi? nem értem ezt a kérdést :D részeg ember sok hülyeséget beszél,ha meg tényleg meg akarnád szerintem kiütne téged.Nincs probléma
2014. dec. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Csunya volna,ha az unokaöccsének neki támadna-.-

Azt mondják,az ember részegen mondja ki,azt ami bántja.

Pedig nem adok rá okot...max a fenekét,ha megnézem a nőnek...

2014. dec. 13. 12:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Néz ha 16 évesen még minden kis sérelemért a szüleidhez rohansz sírni, akkor csak tegyed. Erre a normális reakció az lenne, hogy még neki sem hoznád fel, mert nagy eséllyel emlékszik rá, és ezért szégyelli magát így is.


Egyébként meg normális emberek ennél kellemetlenebb tolakodást is kulturáltan tudnak kezelni. Pl. nyomultam én is piásan haver csajára, és nem tették szóvá, csak én emlékeztem rá, és kértem bocsánatot.

2014. dec. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyan fel sem merült benned hogy átmenj hozzá és négyszemközt megbeszéljétek ezt a félelmét, józanon?
2014. dec. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Rosszul esik hogy a bátyám rám félti a barátnőjét.

Így már nem szívesen megyek be a hozzájuk.

Az ő apja,anyámnak édes testvére.

Az apja nagyon szeret engem,én is őt,de ezért nem tartom velük a kapcsolatot...

Szüleim nem értik mi a gond,gondoltam elmondom.

2014. dec. 13. 12:48
 7/7 anonim ***** válasza:

semmi férfiasság nincs benned, tudod mi az, hogy tartás? na azod neked nincsen...gondolom óvodában is te voltál az aki mindig mindenkit beköpött, suliban meg a tanárok talpnyalója lehetsz

-ha mégis rosszul látom, ne vedd magadra...

2014. dec. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!