Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a szemét, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a szemét, hogy nem igazán érdekelnek a szerelmi ügyei?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, de nem vagyunk osztálytársak, csak egy suliba járunk. Néha szoktunk még beszélgetni, el szokta mondani a pasis ügyeit, de amikor én beszélnék a sajátomról, hogy mi a helyzet a fiúkkal, nem igazán hallgat meg, vagy rövidre zárja, bezzeg amikor ő dumál a sajátjáról órákig, nekem hallgatnom kell. Én már úgy érzem, hogy nem vagyunk annyira jó barátnők, sokszor csak azért keres, mert valami tanulnivalóban kell segítenem neki, mert hogy okos vagyok. Jó, segítenék én szívesen, de ha már az 1000. szívességet kéri, amit elintéz egy sima köszi-vel, mikor ezer más dolgom lenne, kicsit idegesítő.

Még én érzem rosszul magam, ha nincs kedvem órákig kínlódni vele. A múltkor is arról volt szó, hogy 1-2 feladatban segítsek már neki, erre elküld vagy 30-at, hogy csináljam meg én.. Ez már nem pofátlanság?


2015. márc. 17. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
zárd te is rövidre, ha nem akarsz beszélni
2015. márc. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne hagyd kihasználni magad, tanulj meg nemet mondani. Először nehéz lesz, de belejössz, és ne érezd rosszul magad.
2015. márc. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem Te vagy a szemét és de, ez már pofátlanság.
2015. márc. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ne várj addig amíg megköszöni mert úgysem fogja, reálisan látod a heyzetet, hagyjad szerintem
2015. márc. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki ilyennel próbálkozna nálam, akkor tapintatosan elküldeném a jó...
2015. márc. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!