Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg a BMW az igazi "puncim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a BMW az igazi "puncimágnes"?

Figyelt kérdés

A legtöbbször azt hallom, hogy Bömössel lehet leginkább felszedni ezeket az üresfejű cicababákat.


Szerintem meg az ilyeneket csak az érdekli, hogy drága kocsi legyen. Pl. egy Lexus, Mercedes, Infiniti, Jaguar, stb. is ugyanígy vonzza őket.

Vagy nem? Mit "tud" a BMW, hogy ilyen kultusz alakult ki körülötte? :D


Nem akarok így nőzni, mielőtt valaki megkérdezi, egy Civic-kel járok. :D



2015. márc. 18. 19:33
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Akkor hogy-hogy csak volt?
2015. márc. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

17-es, most nem is lányokról beszéltünk, hanem a sötét cicababákról, náluk nyerő ez. :)

Hol ismerhetsz ilyeneket? Szórakozóhelyeken mondjuk, de nekem is van ismertségi körömben ilyen.


Amúgy az meg tuti, hogy a nők szeretik ha hurcoljuk a kis feneküket. Barátnőm, míg nem volt jogsim, tudott menni busszal is, azóta csak a kocsival vitetné magát mindig..:)

2015. márc. 18. 20:24
 23/38 anonim ***** válasza:

#21

Sajnos meg kellett válnom tőle. Szakítottam a párommal, és övé lett. Ennyi.

2015. márc. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
szakítottál a bmwddel és a bmwé lett a bmw? ezt most nem érem...
2015. márc. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Van az az ismert mondás:

A pénz nem boldogít , de jobb sírni egy Bmw-ben mint a buszon XD

2015. márc. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Egyébként bárkinek lehet Bmwje,mert olyan kedvezőek a finanszírozási szolgáltatásaik..a Mercinél is van ilyen,csak azt nem tudom,meg az Audinál sem
2015. márc. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

#24

Csak a te kedvedért: együtt éltem egy férfival, vettünk egy autót, egy BMW-t. Évekkel később szakítottam A FÉRFIVAL, AKI A PÁROM VOLT, és övé lett az autó.

Mondd, hogy érted, kérlek.

2015. márc. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
értettem én elsőre is, ez egy vicc volt
2015. márc. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek az ilyen puncimágnes dumában. Viszonylag sok csajom volt, közel 50. De egyetlen egyet sem kocsival szedtem fel.
2015. márc. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
29-es: azoknak kell puncimágnes,akik amúgy képtelenek lennének egy követ is felszedni
2015. márc. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!