Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az "osztálytárs-szabály"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "osztálytárs-szabály" ugyanúgy érvényes edzőstársra is?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy házi nyúlra nem lövünk csak az osztálytársnál "érvényes"?
2015. márc. 20. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Abba gondolj bele: ha összejöttök, és aztán olyan csúnyán szakítotok, hogy nem bírtok egymás közelében lenni, akkor mi lesz? Könnyen megoldható, hogy átmenj máshova edzeni? Sok olyan közös ismerősötök van, akiket elveszíthetsz? Ha ezt megválaszoltad, akkor tudod a választ a kérdésedre.
2015. márc. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az osztálytárs szabály is egy nagy baromság. Régi gimis osztályomban négy pár volt együtt és abból hárman azóta is (2 éve) együtt vannak!

Azon múlik a dolog,hogy mennyire vagytok normális emberek, ha szakítani kell, akkor nem fogjátok-e egymást pocskondiázni és csesztetni.

2015. márc. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2015. márc. 20. 17:05
 4/5 anonim válasza:
Szerintem ezt így nehéz megállapítani.Írj nekem!Kb milyen lány?Mennyire van meg az összhang és milyen edzésre jártok?
2015. márc. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Baromság! Ha összeilletek, akkor tök mindegy h osztálytársad vagy csapattársad vagy kid az illető...ha nem, akkor sem feltétlenül kell egymást pocskondiázni, szépen is el lehet válni...

Az én legjobb bnőm is a gimis osztálytársával van együtt, 6!! éve...emberfüggő ez is mint sok minden más.

2015. márc. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!