Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Miként tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Miként tudnék neki segíteni?! Meleg kérdés! (többi lent)

Figyelt kérdés

Én egy (majdnem) 18 éves srác vagyok.

Az öcsém kb. 2 héttel ezelőtt bevallotta itthon, hogy meleg. / Azóta áll a bál. Apám minden szemétnek, elmebetegnek stb. elhordta már. Anyám támogatja Őt. Ezért két tűz közé is került. Egyik oldalról a fia másik irányból apám nyaggatja. A dologhoz hozzá tartozik, hogy 4 hónapja van barátja, és a srác gyakran itt van Nálunk. Volt olyan, hogy egész hétvégén itt volt. Apám is jó szemmel nézte, hogy van egy ilyen jó ”haverja” öcsémnek.


Öcsém még csak 16 éves.


Mit tudna anyán tenni még az öcsémért? Miben tudnám Én segíteni Őt? Hogyan lehetne apámat felvilágosítani arról, hogy Öcsém nem beteg, hanem meleg?



2015. márc. 21. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem hiszem, hogy erre az időn kívül bármi is gyógyír. El kell fogadnia, hogy az egyik fia a fiúkat szereti. Lehet, hogy hónapokig fog tartani, lehet, hogy évekig, de be fogja látni, hogy nem érdemes duzzognia, bántania a fiát érte, mert ezen nem tud változtatni. Egy szülő ilyen téren nem sok egyebet tehet, mint amit anyud is csinál: szereti a gyerekét, legyen szó bármiről. Valószínűleg anyud sem büszke rá, nincs is miért (ha barátnője lenne, akkor se lenne büszkeség tárgya), de ő legalább elfogadja, te is, ez jó. Ha apád látja, hogy mindenki normális velük rajta kívül, talán az elég ösztönző lesz, hogy végiggondolja magát. Feltételezem ő úgy lett nevelve, hogy minden meleg beteg.
2015. márc. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Én attól tartok, hogy apád sosem fogja elfogadni azt, hogy az öcséd meleg.

Ti mást nem tudtok tenni mint, hogy amiben csak tudjátok segítitek.


#2 Mi a bajod a melegekkel?


Mi melegek ugyanolyan emberek mint ti heterók. Ugyan úgy jogunk van a párkapcsolathoz és a BOLDOGSÁGHOZ mint nektek!

2015. márc. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen fontos,hogy te,mint testvére abszolút a bizalmasa legyél.Neked elmondhasson mindent,beszélhessen érzéseiről,kapcsolatáról,mindennapjairól.

A szülő-gyerek és a testvér kapcsolat teljesen más.

Ki kell állnod a testvéred mellet,minden körülmények között.Ő is ember,ő is érez,ő is él.

Hogy kit szeret,az az ő magán ügye,ez senkire sem tartozik.Édesapátok előbb utóbb meg fog békélni a helyzettel.Ehhez idő kell.Aztán vagy beszél róla vagy nem.Mindenképpen szem előtt kell tartanotok,hogy ő a szülő,bárhogyan vélekedik is,a tiszteletet meg kell adni neki továbbra is.Kívánok erőt nektek,hogy átvészeljétek ezt az időszakot.Éljetek békében,szeretetben,egységben!Egyszer élünk,ez az egy élet pedig ne az elutasításról,hanem a szeretetről szóljon!Sok Szerencsét!

2015. márc. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hazudjátok azt apucinak, hogy mégis heteró az öcsi, hadd örüljön. Aztán majd ha csak nem jön a feleség, mindig azt kell hazudni, hogy "nemtaláltammegazigazit". Ha rákérdez, hogy "hát mégis búzi vagy?!", következetesen tagadni kell... hadd egye a fene.:D Persze ti attól még egymás között megbeszélhetitek az öcséd igazi dolgait, de apukát meg kell hagyni abban a hitben, amiben ő élni akar, ha az igazságot képtelen felfogni.
2015. márc. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A hazudozás nem megoldás! El kell fogadnia é ha szereti az öcséd akkor el fogja fogadni és ugyan úgy rá jön mint az anyukátok hogy ez van és ez sem betegség. Ő mit férfi és hetero nem nagyon érti de majd rájön. Addig amíg ez nem tudatosul benne hogy ugyan az a fia atoll hogy meleg és atoll ugyan úgy szeretheti mint eddig. A fontos hogy támogasd az öcsédet és ugyan úgy beszélgess vele. Érezze hogy mellette állsz és nem ítéled el. Ez még persze ott lesz a levegőben a feszültség, de egy idő után minden a régi lesz :D
2015. márc. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%

((Az atoll az egy gyűrű alakú, tengerből kilátszó korall alapú sziget...:D A szó, amit kerestél volna, az az ATTÓL.))


Most kérdező... Választhatsz, hogy egy olyannak hiszel, aki nem ismeri a nyelvet, vagy egy olyannak, aki hazudozásra buzdít.:D

2015. márc. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is hazudhattam volna, de én is előbújtam anyukámnak, 18-19 évesen bújtam el és 2013-ban fogadta el, vagyis 3-4 év alatt fogadta el anyukám. Többek közt a gyűlölt másságot és az Imák a Bobbyért néztem meg.
2015. márc. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

/5. vagyok /

Ja látom bocsi utólag javítom/javítanám

*attól :P

XDD hat a helyesírásom soha nem volt jó... még ennyi idősen se :P

2015. márc. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!