Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pszichológusi gyakorlaton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichológusi gyakorlaton voltam (szexuál pszichológiából is. ) tényleg ennyire . Mindenki?

Figyelt kérdés

a sok sz*r papírmunka után és hazaértem egy üveg bort kibontva leültem most...üveges szemmel nézek magam elé..

és nem akarom elhinni hogy ennyi retardált ember létezik már bocsánat annyira idegesítő tévhitek ész érvek mellett érzelmekkel is próbáltam és a hülyeségét hajtja lehet jobb lenne egy lapát is a kezeléshez azzal talán lehetne az emberekbe értelmet verni

nekem se volt egy top1 gyerekkorom nem a legszebb lány volt gyerekkoromban azóta hálistenek kikupálódtam mint a legtöbb ember de én kezdek félni hogy ritka a normálisan gondolkozó egyén

Mit gondoltok?


2015. márc. 22. 00:33
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
mondjuk a nővérem se jobb tanár ő első nap a hospitáláson azzal jött haza a gimnáziumból hogy jól szájba kéne rugdosni a tiniket (történelem tanár) :D
2015. márc. 22. 00:39
 12/28 opened paradise ***** válasza:
91%

Ennyi?

Ismertem lányt,aki darazsakat akart használni szex közben és ő még az,akinek az emlékét nem folytottam el magamban.

Kanyarban se vagy :D

2015. márc. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mintha egy agresszív dührohamokkal küszködő egyén akarnak dühkezelő terapeuta lenni.

Ha nincs türelmed az emberekhez, és annyival elintézed, hogy "de hülye", akkor minek akarsz pszichológusnak menni?

2015. márc. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
2015. márc. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
nem vagyok dührohamos csak ez a nap kicsit mély víz volt plusz a papírmunka pedig birkatürelmű vagyok de már jobban vagyok hogy kiírtam magamból :))
2015. márc. 22. 00:43
 16/28 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gond ,csupán nem neked való ez a szakma.Hagyd a francba az egészet és tanulj inkább valami mást.Mert így csak ártasz majd a betegeidnek.
2015. márc. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Azért durva, hogy már a pszichológus is hülyének néz, ha valami személyiségzavara van az embernek. Gratulálok! Id*>ta
2015. márc. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
A pszichológus is ember... Egy kis nárcizmus meg nem árt az orvosláshoz... Inkább járok egy gci orvoshoz, mint egy jajjmennyireszeretemazembereket tipushoz...
2015. márc. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
héé nem nézek hülyének senkit azért én is ember vagyok nem valami szociál robot imádok segíteni az embereknek és ez még csak gyakorlati rész azért megnézném te milyen fejet vágnál ennyi sz*r után (aminek a legtöbbnek köze nincs az lélektanhoz..) és főleg nagyon élvezetes hullaházban is halott embereket nézni miközben kifilézik őket holott sose kerülök majd ilyen helyzetben kb mint a matek csak sokkal rosszabb...
2015. márc. 22. 00:50
 20/28 anonim ***** válasza:
Gondolom nem szórakozásból járnak az emberek ilyen helyekre.A srácnak bizonyára pont az gondja ami miatt fölháborodttál.
2015. márc. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!