Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pszichológusi gyakorlaton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichológusi gyakorlaton voltam (szexuál pszichológiából is. ) tényleg ennyire . Mindenki?

Figyelt kérdés

a sok sz*r papírmunka után és hazaértem egy üveg bort kibontva leültem most...üveges szemmel nézek magam elé..

és nem akarom elhinni hogy ennyi retardált ember létezik már bocsánat annyira idegesítő tévhitek ész érvek mellett érzelmekkel is próbáltam és a hülyeségét hajtja lehet jobb lenne egy lapát is a kezeléshez azzal talán lehetne az emberekbe értelmet verni

nekem se volt egy top1 gyerekkorom nem a legszebb lány volt gyerekkoromban azóta hálistenek kikupálódtam mint a legtöbb ember de én kezdek félni hogy ritka a normálisan gondolkozó egyén

Mit gondoltok?


2015. márc. 22. 00:33
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
túl sok volt a nap meg a vizsgák is de mindenkit megnyugtatok véletlenül se érzett velem kapcsolatban semmi rosszat a fiatalember..én nem akarok senkit se megbántani nem célom csak lehet pont ő volt a pont a napra (sőt biztos) de már jobban vagyok :) (jézusom már lehet most megháborodtam..ez vicc volt, a bor után elég jól érzem most magam holnap pedig alszoook!!) :)
2015. márc. 22. 00:54
 22/28 anonim ***** válasza:

Ehhez a szakmához türelem kell és megértés. Úgy látszik benned egyik sincs meg.


"lehet jobb lenne egy lapát is a kezeléshez azzal talán lehetne az emberekbe értelmet verni"


Ehhez a mondathoz külön gratulálok! Empátia nuku


A nárcizmus szükségességével sem értek egyet. A kérdező nem diagnoszta lesz, hanem pszichológus, aki az emberek "lelkével" foglalkozik majd. Ha már eleve hülyének nézi a beteget, akkor nem fogja tudni "meggyógyítani".

2015. márc. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
annyira örülök a megértésnek tudtam hogy számíthatok rátok főleg rád utolsó szeretlek ^-^ és kapsz tőlem egy jó angy cuppanős vörös rúzsos puszit az arcodra amit jó ideig nem fogsz lemosni :-** tessék :)
2015. márc. 22. 01:11
 24/28 anonim ***** válasza:

"lehet jobb lenne egy lapát is a kezeléshez"


Így van.Vagy kapa,kasza,ásó..stb.Aztán kidolgozza magából a beteg a depresziót és megsporol magának többszázezer forintot.

2015. márc. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ez van pénzes kiscsaj megfelelő szorgalommal nekivág a pszichológia szaknak, mert az olyan érdekesen hangzik, aztán nagyot koppan, mert legszívesebben a falramászna az egésztől.
2015. márc. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Semmi baj. Rossz napod volt és besokalltál.

Picit lazíts. Fürdő, bor és irány az ágy. Holnap ha felkelsz minden szebb lesz.

Hozzá kell még szoknod. Elég rossz más problémájával foglalkozni a sajátjaid mellett és nem igazán vagy még hozzászokva.

Kell egy kis idő és fel sem fog tűnni.

2015. márc. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 bandi6891 ***** válasza:

8.válaszoló!nekem is ez jutott eszembe :DDD tök jó.


Én is vágytam arra hogy segítsek az embereken,a lelküket gyógyítsam.Aztán rájöttem pár év leforgása alatt hogy túl sok a szenny bennünk,nem bírnám ki ha ennél is mélyebbre látnák.


Jelenleg azon az állásponton vagyok hogy nincs meg a természetes szelektálódás.Mivel nem gondolom hogy annyi segítő szakmabeli lesz ami ezt a sok embert elbírja így minden marad ilyen mint most vagy még rosszabb világ fog épülni.

2015. márc. 22. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 dftgsgvghgev ***** válasza:
Ó, ennél csak "rosszabb" lesz ^^ Könnyít a dolgon az önismereti terápia, akkor rájössz, hogy te sem vagy "normálisabb" náluk. Sőt, az egész "normális" szó értelmét veszti, mint üres frázis. Ha felismered, hogy te sem vagy "jobb", mint akivel dolgozol (maximum az elhárításaid rendszere rugalmasabb), onnantól könnyebb lesz.
2015. márc. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!