Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom elérni, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom elérni, hogy ne élvezzek el gyorsan?

Figyelt kérdés
2015. márc. 22. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolj nagyanyádra csupaszon.
2015. márc. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gublug ***** válasza:

Tesvér,


1. Vannak olyan idegrendszerrel megáldott típusú emberek akik általában gyorsan mennek el.


2. Ha hetente egyszer jutsz muffhoz, akkor nehéz...

De ha naponta, akkor előbb utóbb hozzá kéne szoknod, és egyre jobban bírod majd.


3. Vannak módszerek. Olvassál a taoista szexről.

Nem igazán akarom ezt itt leírni.

2015. márc. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gublug ***** válasza:

ja nem biztos, hogy fiú vagy :D


Én úgy csinálom, hogy nem veszek levegőt és behúzom a hasam... bár a partnernek ez nem jó mert olyan mintha hullával dugna XD

2015. márc. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy valami asszexuálisra gondolsz, de nem gusztustalan dologra pl sport, valami teendő stb, bár így elveszik az igazi élvezet.

Vagy amikor elélveznél még előtte kis időre kiveszed és kézzel folytatod, vagy pózt váltasz.

Vagy előtte kiveri neked.

Vagy előtte Ő megy el előjátéknál kéz és nyelvvel segítesz, és akkor nem kell ezen aggódnod.


Nekem ezek váltak be, az utolsót mindig szeretem.sok sikert!

2015. júl. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!