Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Homoszexuális vonzódás!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexuális vonzódás! Megélni vagy elfojtani?

Figyelt kérdés

Felnőtt férfi vagyok. Sajnos érintett a homo ügyben, mivel fiatal korom óta megfigyeltem, hogy a fiúk is(!) tetszenek. Tehát melegnek nem mondanám magam, inkább biszexuálisnak. Ismerem az összes buuzizós, ratyizós, ítélkező sztereotípiát, magam is úgy nevelkedtem, hogy a dolog ferde, rendellenes, aberrált, beteges, azaz teljesen negatív.

Na ezek tükrében nagyon nehéz helyzetben érzem magam. Túl számos komoly, több éves heteró kapcsolaton, "vén fejemre" beleszerettem egy fiúbarátomba. Korábban a férfitest csak húspiaci jelleggel vonzott, azaz nőkapcsolat alatt is mondjuk megnéztem egy-két, elsősorban fetisiszta homo weblapot. Tehát a férfitest csak szexuálisan vonzott.


De most meg azt érzem, ahogy egy slágerben is van, hogy "nem csak szex, hanem é-é-érzelem", azaz szeretem őt.

Ráadásul több ismerős azt mondta, hogy benne is van valami, sokszor viselkedtünk úgy - kívülállók szemében, - hogy bejövünk egymásnak.


Borzasztó dilemma: el kellene fogadnom magamat is, de ebben az "antiratyi" neveltetésben ez nehéz. Másik: ő nagyon homofóbul viselkedik. Már-már túlzottan is. Ugyanakkor az az érzésem, hogy kitartó udvarlás esetén meg lehetne nyitni jó eséllyel.


Nem azt kérem, hogy helyettem döntsön bárki is, csak inkább kíváncsi vagyok, hogy ki mit tenne a helyemben.


Ugyanis: tudok nőkkel lenni, sőt, eddig csak nőbe voltam szerelmes, ez nekem is fura, lehet, hogy ésszerű lenne nem ebbe az irányba mozdulni. (amúgy is a legtöbben elítélik a homo dolgokat)


Viszont: az érzelmeknek nem lehet parancsolni, nagyon tud hiányozni, örökké ő jár a fejemben, ha beteljesülne, akkor pont telibe tennék rá vastagon, hogy mennyire felelek meg vagy nem a közfelfogás elvárásainak.


Na így érdekelne a "ki mit tenne".


Köszi előre is :)



2015. márc. 22. 10:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én 23 éves vagyok, nem tudom, hogy idősebb vagy fiatalabb vagyok-e nálad, de én is kamasz kori egyszeri-többszöri petting után, 22 évesen kezdtem el újra a homoszexuális identitásomat megélni, talán a pszichológus segített nekem.


Azóta voltam vagy 5 sráccal, de vágyok a tartóskapcsolatra.

2015. márc. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Nekem mindig azt tanítódtak az embereket el kell fogadni olyannak amilyenek és a rossz tulajdonságain segíteni megváltoztatni...Rossz tulajdonság ha ártasz valakinek..nem vallásos család voltunk és mindenki hetero is de fel merült a homoszexualitás... tudtommal senkit nem bántól vele... ez nem betegség vagy bűn..ez egy tulajdonság... és mi van akkor ha fiút szeretsz? Az a lényeg hogy szeresed...és ezen áll vagy bukik hogy az illető fiú vagy lány? Te azt szereted valakiben h lány vagy fiú? Nem az embert..a tulajdonságait a lelkét... és mi van akkor ha az a szeretet személy nem lánynak hanem fiúnak születik... akkor már nem is szereted?... nem igaz hogy ezt nem lehet felfogni!! Én nem vagyok idős és hetero vagyok mégis szerintem ez a helyes gondolkodás!

Ne tagad meg magad...mert ha elfojtod az érzéseid akkor hazudsz mindenkinek és saját magadnak is!

Te ilyen vagy! így kel szeretni vagy nem szeretni! Ez nem betegség!

A barátod érzéseit meg nem tudhatod 100%-ra ha nem ö mondja!

Legyetek nagyon jóba és bízón benned és kérdez rá!

Addig figyel a jelekre...

A legjobb út az egyenesség és az igazság!

Lehet hogy fájdalom fog érni de mindenen tovább lehet jutni... ne úgy éld az életed hogy utána megbánj egy döntésed is!

Szurkolok hogy boldog legyél úgy ahogy vagy és ne hazudj magadnak és másoknak!

Olyannak szeressenek amilyen vagy és ne olyannak amilyenek szeretnék hogy legyél!! :D


Én ezt tudom csak tanácsolni! :)

2015. márc. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!