Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú - lány barátság. Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú - lány barátság. Vagy talán több?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel nagyon jóban vagyok. Csak féléve ismerjük egymást, de ennyi idő alatt az egyik legjobb barátommá vált. Az utóbbi időben viszont nagyon de nagyon sokszor mond olyanokat, amikből nekem az jön le, hogy ő már talán többet érez és megakarom tudni hogy tényleg így van-e vagy csak bemesélem magamnak, de így konkrétan rákérdezni nem merek. Mit tegyek? Hogyan tudhatnám meg, hogy ő mit érez irántam?

2015. márc. 22. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Több közvetlen testi kontaktust?
2015. márc. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Próbálj szemkontaktust létesíteni, ha elkapja a szemét akkor nem érez többet, ha nem kapja el akkor többet érez!

Asszem vhol olvastam! :D

2015. márc. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha mesélnél egy kicsit, hogy miket szokott csinalni amiből azt gondolod, hogy bejössz neki akkor talán tudnék segíteni :D
2015. márc. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vagyis helyesbítek. Amiből az gondolod, hogy többet érez barátságnál.

Előző voltam

2015. márc. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha az vagy akire gondolok adj vmi ismertetőt kérlek :)
2015. márc. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, írtam privátot. ;)
2015. márc. 24. 17:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem legyel egyenes persze azert ne letamad a kerdeseidel.. Voltam mar ugyan ilyen helyzetben es meg is futamodtam mikor rakerdezet egyenesen asemibol ne elilyeszteni akard utalgas ra ,hogy tudni szeretned es ha nem kapcsol kerdez ra es risztazd vele amit te gondolsz,erzel. 19/lany bocsi az ekezet miatt telorol irtam
2015. márc. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!