Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szánalmas egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szánalmas egy ilyen nő? Vagy rideg, vagy elsírja magát.

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban sokat bántottak, aláztak a szüleim. Úgy éltem túl, hogy nem foglalkoztam az érzéseimmel, mert csak rosszak voltak.

De így meg nem tudom kezelni a jókat. Csak a két véglet van.

Ha valaki rám néz, kedvesnek, meg udvariasnak lát, de teljesen empátia hiányosnak. Pedig nem vagyok, csak attól, hogy leállok sajnálni az afrikai árvát, vagy a szomszéd rákos apját, attól nem lesz jobban. Ha kell, segítek, de nem fogok megrengeni. Sokszor mondanak emiatt ridegnek.


Ha meg elengedem magam, akkor a legapróbb dolgok miatt is sírok, vagy bekönnyezek. Ami szerintem ciki.

Egyik kollégámmal karácsonykor bementünk egy üzletbe. Ott volt egy zenélő, apró hóember. Olyan boldogság töltött el abban a pillanatban, hogy bekönnyeztem. Szerencsére ki tudtam magyarázni, hogy a hidegről-melegre miatt reagállt így a szemem.

Munkában is, ha személyes vicces dolgokat mesélünk, akkor is ez van.

Ha valakitől kapok egy kávét, mert fáradtnak lát, akkor is.


Nem merek közel engedni magamhoz senkit ezért.

Férfiak, nagyon szánalmas egy ilyen nő?



2015. márc. 22. 22:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
jaj de aranyos vagy xd
2015. márc. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen nő kell!
2015. márc. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 opened paradise ***** válasza:
Ezek érzések. Egy érzés sohasem lehet szánalmas,nem tehetsz róluk.
2015. márc. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy én pl nem tudnék veled mit kezdeni. A ridegség valamiféleképp vonzó a számomra, de egyben eltántorító is, a sírást meg nem mindig tudnám miként kezelni ha még csak ismerkedős szakaszban lennénk.
2015. márc. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Erről van szó 4-es. Ez a problémám.


Esetek 90%-ában a rideg oldalamat mutatom. Az praktikusabb is. Volt már aki látott hülyeség miatt elérzékenyedni és akkor megkaptam, hogy "Játszod itt a kemény pi**át, közben meg..."

2015. márc. 22. 22:58
 6/15 anonim ***** válasza:

Hosszú távon nem jó ha túl rideg vagy. (bár én cuppanok a dark csajokra :))

Az érzékenység nem probléma.

2015. márc. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha elfojtod az érzéseidet azok attól még vannak és felgyülemlenek. Mutasd ki az érzéseidet vagy beszélj egy szakemberrel a gyerekkorodról. Szerintem az elfojtott dolgok miatt jön elő nálad az apróbb dolgokra is ilyen erős szellemi megingás. Én beszélek de én is ugyan ilyen vagyok csak férfiban, mostanában jött elő nálam. Ha valaki szánalmas akkor az inkább én vagyok.
2015. márc. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szerintem férfiban nem szánalmas az ilyen.
2015. márc. 23. 00:14
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem a szuleim mindig elvettek tolem azt , aki/ami fontos volt nekem. Igy megtanultam eltitkolni az erzeseim. A szituacio , amirol irsz: Megertem, mirol irsz: aki erzekeny azt mindig bantjak, kikezdik. Kezdj el sportolni valamit, hogy jobban tudd kontrollalni Magad. Az segit. Egyebkent a tul sok osztrogen is ilyen elerzekenyulose tett engem annak idejen, amikor szedtem foggatlot ( a tesutoszteron termeleset blokkolja) illetve szojat/ kinai angyalgyokeret. Ezek segitik az osztrogentermelest es csokkentik a menstruacios gorcsoket. Most nem szedek foggatlot se osztrogentermelest novelo cuccokat se,vannak mestruacios gorcseim, nem vagyok olyan erzekeny es egy nagyon kellemes parkapcsolatom van, koszonhetoen annak, hogy nem vagyok sertodekeny. N
2015. márc. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha ffiban nem szánalmas akkor nõben miért lenne az?
2015. márc. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!