Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy pár nap alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy pár nap alatt kiszeretett belőlem?

Figyelt kérdés

Egy haverom egy ideje furin viselkedett, végül bevallotta, hogy belém szeretett, de tudja hogy semmi esélye sincs nálam mert van barátom szóval inkább távol marad tőlem. Napokig szóba se állt velem. Ma meg úgy jött oda hozzám, mintha egyáltalán semmi sem történt volna. Még nem mertem rákérdezni, hogy most mi van mert túlságosan örülök neki hogy újra beszélünk, és nem akarom hogy megint kiboruljon, de közbe meg furdal a kíváncsiság hogy most mi van. Lehetséges hogy pár nap alatt kiszeressen belőlem ha nagyon akar, és most újra haverok maradhatunk, vagy ha közeledik felém az inkább azt jelenti hogy mégis azt gondolja hogy esélye lehet nálam. Nem tudom mit kéne tennem.

Szerintetek?

20/L


2015. márc. 23. 16:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Az érzelmekbe nincs beleszólásod! Ha jó barátok vagyok akkor volt miért beléd szeretnie, és nem csak fellángolás. Akkor viszont nem múlik el pár nap alatt.
2015. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!