Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszámoltam mindennel. az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszámoltam mindennel. az életemnek lőttek. ő volt az utolsó. akiért még megérte. de már ő sincs. Vége?

Figyelt kérdés

vége?

nem tudom, érdekes.

nincs már mirét folytatni.

érte lenne csak.

de már nincs.

nem látok lényeget.

író akartam lenni - feladtam, béna vagyok hozzá.

fotós akartam lenni - eldobtam, nincs türelmem hozzá.

szobrász akartam lenni - az elmém tudja, mit kellene tennem, kezem nem engedelmeskedik.

mindenbe beleunok, nincs kitartásom, egy dolgot kivéve: lányok ügyében.

ott nagyon nagy a kitartás.

lényegtelenül.

de én már feladtam.

érte akarnék élni nem másért, nem magam miatt.

nem érzek semmit.

:(((


2010. febr. 17. 02:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Ohh de szomorú, hogy oda ne rohanjak... -.-" Szerintem más is volt szerelmes úgyhogy ne ad ditt hogy ilyen még nem történt... Majd felállsz, illetve felállsz ha van hozzá elég erőd. De aki gyenge, haljon meg. Bocs.
2010. febr. 17. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez rád különösen vonatkozik mert még helyesen írni sem vagy képes a nagy önsajnálattól. Ha nem éreznél semmit akkor nem lennél szomorú. Úgyhogy húzz és tedd túl magad ezen ami mással is megtörténik.
2010. febr. 17. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak most kezdődik. És jó esetben rájössz még egy csomó dologra amihez esetleg nem értesz, amibe béna vagy, sok-sok kudarc fog érni. És lehet szomorú is leszel. - igen ez az élet része..úgy ám!


Idő...légy türelmes.


Én boldog vagyok, a nap rám mosolyog én meg visszamosolygok rá a többit leszarom:D

2010. febr. 17. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nézd meg a titok című filmet és rájössz sok dologra....
2010. febr. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
"állj fel könnyeő harcos, töröld le könnyed és verítéked, sóhajts egy nagyot, és katanád megnyugtató simulásával folytasd utad..." Ha nem tanulsz meg élni, kihasználnak.. ha nincs kitartásod elveszel, eltaposnak. azt ajánlom keress megfelelő Hobby-t. pl.: Barkácsolás. az leköt, és lehet fejlesztgetni..rádásul pénzed is lesz belőle ha egy idő után jól csinálod..aközbe felejted a csajt...s majd új jön a helyére --Chocky--
2010. febr. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én is álltam már fel nehéz dolgok után.Igen a titok cimű film az jót tenne neked,vagy ha elolvasnád, netről,ird be google-ba hogy A titok :) beszélgess sokat a barátaiddal és ha hívnak valahova,akkor menj el.
2010. febr. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Jaj, hogy oda ne rohanjak, nincs már miért élned? Akkor legyél öngyilkos! Nem másért kell élni, hanem önmagadért! Ha ez nem megy, akkor úgyis csak szenvedés lesz az élet, vess véget neki;)

Ja, és ezzel ne zsarold a csajodat, hogy ha elhagy te öngyilkos leszel, mert ez nagyon gáz, sajnálatból együtt lenni valakivel. Velem is eljátszotta ezt az exem, de egy idő után már mondtam neki, hogy akkor hajrá, legyél öngyilkos, csak mondd meg mikor ugrasz, mert akkorra odaküldöm az rtl stábját...

2010. febr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De nehéz is volt tininek lenni, jó, hogy már vége :D
2010. febr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vállaj valami veszélye melót, mondjuk bányászat, ha igazán bátor vagy, menjél el óceáni halásznak egy hajóra, vagy valami hasonló, ha ott pusztulsz, akkor jó mert vége, ha nem akkor lesz pénzed, mert a veszélyes melót megfizetik. Jobb mint az öngyilkosság.
2010. febr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

fu mekkora nyomorékok itt az emberek, szánalmas! megérdemelné az emberiség h valaki kiirtson titeket. ti is voltatok már ilyen helyzetben, ti is tudjátok h milyen jól esne ilyenkor egy biztató szó, de mivel undorító antiszociális nárcisztikus végtermékek vagytok így senki se törődőt veletek és most ezt neki kell visszaadni? szánalmas. nem hiszem el h jobb nektek 3 sorban kifejteni h "sz@r vagy bmeg" mint azt írni h kitartás. ennyit az emberségről. civilizálatlan primitív barmok.


egyébként ne foglalkozz vele, lesz még jobb is, ne legyél ilyen kétségbe esett és majd jönni fog egy lány. az meg h mivel szeretnél foglalkozni, hát, amihez kedved van, csináld addig amíg bele nem tanulsz és próbáld fel nem feladni.

2010. febr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!