Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb húsz éves nőnek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb húsz éves nőnek van barátja?

Figyelt kérdés

2015. márc. 23. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez matematikai képtelenség!!!
2015. márc. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Interferencia ***** válasza:
Szerintem igen.
2015. márc. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1. ne reménykedj, nem az
2015. márc. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Van sajnos. A gyíkoknak mint én nem jut muff:(
2015. márc. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Van a fenét. És még csak az sem igaz, hogy akiknek nincs azok randák. Bár, bevallom őszintén, hogy nekem eddig mindig várnom kellett a soromra. De ebből az is levonható, hogy számtalan döglődő kapcsolat van manapság, ami csak a robbantásra vár. Megjegyzem, nem túl nehéz feladat benne maradni egy itt-ott jól, amúgy kevésbé jól működő kapcsolatban. Szóval hátrább az agarakkal.
2015. márc. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudom, hogy hol láttál ilyen statisztikát, de szerintem ezt így nem lehet kijelenteni. :D


# 4 A muff-ozással lehetnek ott a gondok. Nem hiszem, hogy bárki szeretné ezt a megszólítást.


22/L

2015. márc. 24. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A legtöbb húsz vagy huszonéves nőnek van barátja, de ha épp mégsincs akkor is 1-2 hónapon belül talál.

Én huszonéves vagyok és nincs barátnőm 1,5 éve.

Van 2 olyan haverom is aki amióta ismerek azóta nem volt barátnőjük. Egyiket durván 10 éve ismerem, a másikat kb 4 éve.

Van olyan haverom akit majdnem 6 éve ismerek de csak 1 éve van barátnője, előtte nem volt neki.

Tehát a nők könnyebben szereznek férfit mint a férfiak nőt mert úgyis a nő dönt, a férfi csak válasz.

2015. márc. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
# 6 Nem hiszem, hogy azzal van a baj. Én nem hívok senkit muff-nak, még sincs barátnőm.
2015. márc. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De akkor ez (is) okoz a legtöbb fiúnak problémát, hogy nincs szabad nő?
2015. márc. 24. 12:36
 10/11 anonim ***** válasza:
a legtöbb 20 éves nő 20 éves
2015. márc. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!