Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tudom feldolgozni a szakítást?

Figyelt kérdés

Csak szó nélkül letiltott facebookról.

Csináltam egy másik facebookot írtam neki onnan is válasz nélkül azonnal letiltott.

De a barátjának sem mondta el hogy miért.Szerinte csak kaland voltam neki.Telefonon hiába hívnám nem Magyarországi sokba kerülne.De előtte már egy nappal szakítani akart mert nem hagytam az anált.Csak közben meggondolta magát.

De hiányzik és sokat sírok mit tegyek?

18/L



2015. márc. 24. 01:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt a fas.zkalapot. Tényleg csak egy kaland voltál neki, törődj bele és gyere el velem csütörtökön moziba mert egyedül nincs sok kedvem :s

20F

2015. márc. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meddig voltatok együtt?
2015. márc. 24. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy gerinctelen szaralak, sajnos átvert, az ilyet jól el kéne verni.

Ilyenkor vagy 5 féle érzés kering az emberben, bosszú, szerelem, csalódás, stb...

Csak magadat kínzod vele, ha irkálsz neki, ha mégegyszer írsz, az legyen, hogy lehordod mindenféle jellemtelen tetűnek.

Ha meg összeállna egy másik nővel, figyelmeztesd a nőt.

2015. márc. 24. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez egy segg

egyél csokit, kösd le magad valami hobbival, esteleg játssz a számítógépen vmilyen játékprogrammal, mondjuk rpg, fantasy, lényeg sok időt elvegyen és elfelejtsd a külvilágot

mellékesen meg sikerélményt is ad, amire most szükséged van

sírni felesleges, nem old meg semmit, csak szomoróbb leszel

a segget meg hagy, ne keresd többet

2015. márc. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!