Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves nők! Miért csupa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves nők! Miért csupa mérnök sráccal meg vállalkozóval vannak kapcsolatban a lányismerőseim nagy része? Megy az aranyásás keményen, nem igaz? Miért harapnak a nők ennyire a pénzre?

Figyelt kérdés
2015. márc. 24. 09:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/124 anonim ***** válasza:
19%
mert a pénzből vetethetnek maguknak sokmindent
2015. márc. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/124 anonim ***** válasza:
85%
és ezek a lányok,mind minimálbért keresnek? Nem hinném!!!!
2015. márc. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/124 anonim ***** válasza:
21%
de, nagyrészt
2015. márc. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/124 A kérdező kommentje:
Nem keresnek, mert a többségük nem is dolgozik. Mivel ugye ők nem vállalnak el alantos munkát, büszkeségből. Inkább járnak valami alibi szakra az egyetemen aztán nyaralgatnak a pasijukkal Párizsban meg Velencében.
2015. márc. 24. 09:10
 5/124 Noydra ***** válasza:
100%

:D

Mutass statisztikát hány kétkezi munkásnak van nője, meg hány BME-re járónak.

2015. márc. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/124 A kérdező kommentje:
Az a 20 évesekre jellemző inkább, mivel akkor még csak a jóképűség számít mert szinte mindenkit a szüleik tartanak el 20 évesen. Később viszont már inkább a pénzesebbet választják tudatosan a számító lányok.
2015. márc. 24. 09:13
 7/124 anonim ***** válasza:
100%

Mérnökinfós sráccal vagyok együtt. Én is egyetemen tanulok, osztatlan mesterképzésen. Ott is találkoztunk. A huszonéves egyetemisták elég nagy része az egyetemen találkozik a párjával, mivel ott tölti a legtöbb időt, szerintem ez logikus.

Soha nem a jövőbeli keresetéért akartam vele lenni, most sem engedem, hogy akár a mozijegyemet kifizesse, és később sem fogom. Egyenlőek vagyunk, én is meg tudom keresni a pénzem, nincs szükségem arra, hogy eltartsanak.

Azért vagyok vele, mert intelligens, figyelmes, udvarias és összecsuklik a térdem, mikor megcsókol.

Nagyon sértőek ezek a kérdések, amik ilyen szinten általánosítanak, hogy mindenki a pénz miatt van együtt a barátjával. Valóban vannak ilyen lányok is, nem tagadom, de ők a kisebbség, csak jobban szem előtt vannak, kirívóan öltözködnek, hangosak, emiatt veszik őket jobban észre.

20/L

2015. márc. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/124 anonim ***** válasza:
Ez nem csak a csajokra jellemző! Sok díszpinty ugyanúgy szaladgál munkaidőben a városban. Anyuci-apuci kedvencei...
2015. márc. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/124 A kérdező kommentje:
Heteske, most még nem mérce a pénz mivel 20 éves vagy. De később igenis az lesz. Én azt figyeltem meg hogy általában akkor kezdődik meg az aranyásás mikor a kis kisasszonyoknak el kellene kezdeni pl dolgozni. Rájönnek hogy fújcsi, meg hogy ebből nem lesz pénz Párizsra meg Velencére aztán nagyon gyorsan keresnek egy pénzeszsákot..
2015. márc. 24. 09:18
 10/124 anonim ***** válasza:
100%

Mégis szerinted milyen srác illene egy 20-22 éves még egyetemista csajhoz, aki külsejére is igényes. Egy korabeli TESCO-s árufeltöltő vagy szalagsori betanított munkás vagy inkább egy 23-24 éves multinál dolgozó kezdő mérnök nem túl rossz, de azért nem is különösebben izmos 250-300 ezer nettó körüli fizuval.


(Egyébként meg egyetemet végzett, 1-2 idegen nyelvet jól beszélő, csinos, jó fellépésű csajok is sokszor területi vezetőként kezdenek multiknál, jóval többet is keresnek, mint egy kezdő mérnök.)

2015. márc. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!