Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az mennyire megszokott jelensé...

Az mennyire megszokott jelenség, hogy egy fiú hiába próbálkozik folyamatosan egy lánynak sem az esete, senkinek sem jön be már külsőre sem?

Figyelt kérdés
Mert én úgy néz ilyen fiú vagyok. El se hinném, hogy van ilyen, ha nem velem történik. Még most is reménykedem, hátha a következő lánynak bejövök, de nem akar senki sem találkozni velem, se ismerkedni, egy kép és viszlát vagy még kép se kell és egy szia után lekoptatnak, ha meg élőben próbálkozom, akkor is lekoptatnak, kedve a van barátomtól a kis vihogós 14 év körüli csajokig, akik le is rondáznak szív baj nélkül. Egyik azt mondta vihogva, hogy de nagy orrod van, és elkezdett nyominak, fogyatékosnak is nevezni, pedig csak annyi volt a bűnöm, hogy bepróbálkoztam nála. Először azt hittem, hogy majd, ha kevésbé vonzó lányoknál próbálkozom nőnek az esélyeim, de volt olyan, hogy ilyen lány csúfolt ki vagy űzött csúnya játékot velem. Ez egy fogadás volt, állítólag olyan ronda vagyok hogy soha többé nem akar velem még beszélni sem. Nem értem miért nem tetszem egy lánynak sem, azt hittem valakinek majd csak az esete leszek, de most már nagyon úgy néz ki, ez egyszerűen nem fordulhat elő valamiért.

2014. jún. 1. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Cyrano-t olvasd el.

Orr monológ szemléletét vedd át belőle.

Ha valaki viccelődik veled, ne vedd a szívedre, sarkítsd ki, sodródj az árral, légy pozitív, és ezt díjazni fogják.

Ha látják, hogy szíven szúr a dolog, akkor vesztettél.

2014. jún. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

#1


+1 tökéletes megfogalmazás, köszönöm. (néha egy mondattal úgy meg tudjátok fogalmazni amit én képes vagyok fél oldalon keresztül reszelni :D)

2014. jún. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyre több ilyen van a környezetemben is,és én is ilyen vagyok.És képzeld el ehhez még csúnyának sem kell lenned,akkor is ez vár...

22/F

2014. jún. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1-es, ez nem lenne rossz, de én úgy látom, hogy ők lényegében azért csúfolják a bepróbálkozó fiúkat, mert az a céljuk, hogy lekoptassák a fiúkat végleg! Sőt még talán élvezik is, hogy kegyetlenkedhetnek a fiúkkal.
2014. jún. 1. 21:05
 5/9 A kérdező kommentje:
3-as, ez durva, bár van egy haverom ő szerintem átlagos és tényleg most, hogy mondod, ő rá is tettek már fura célzásokat. Például ilyet, hogy te helyesnek tartod magad és nevettek. De tényleg a sráccal semmi baj külsőre, normális, ápolt, igényes gyerek, szimmetrikus arcszerkezet, nem olyan a feje, mint nekem, én valóban ronda vagyok elismerem.
2014. jún. 1. 21:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ismerős a dolog. Most mondjam azt, hogy: Ne aggódj, évekkel később lesz bnőd, amikor a nagyszámok törvénye alapján annyit koppantál már, hogy a tapasztalatod lesz a helyzetek kezelésében és azt fogod észrevenni, hogy egyre jobban jössz ki az ilyen helyzetekből, akkor már sínen leszel, a kor haladtával pedig egyre érettebb leszel és jön majd a "miből lesz a cserebogár?!" Épp most néztem egy lány facebook-ját, 17 körül bombacsaj volt, válogatott a pasik között, most már 30 körüli, és odalett a szépsége! Reménykedj!
2014. jún. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tekintsd szűrőnek :) Az érett nő nem így viselkedik, (nem kortól függ, ne tévesszen meg) hanem szépen úgy tud visszautasítani, hogy nem sért meg. Namost amelyik "kegyetlen" arról egy dolgot máris tudsz. Teljesen éretlen a feladathoz. (feltéve, hogy az ismerkedő is kultúrált volt, mert egy bunkót lehordani megint más ugye :) )

Ne szegje a kedvedet. Idővel sokkal több ilyen szempontod is lesz. Tudod a férfi lét is fejlődésből áll. Mi is érünk. :))))

2014. jún. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az miért is baj, ha valaki megmondja, hogy van barátja?
2014. jún. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező... Velem ugyanez a helyzet.. Rengeteg lánynak küldtem már képet magamról ezen az oldalon, de egy sem írt vissz... Ezek szerint ennyire ronda vagyok, de már kezdek beletörődni.. 17/F
2014. jún. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!