Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha tetszetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha tetszetek egy fiúnak, de ő nem tetszik nektek kerülitek, ha a közeletekbe van?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy most bemesélem magamnak vagy tényleg ez a helyzet. Alig ismerem, de észrevette rajtam valószínűleg. Eddig még nem is nyomultam rá, de gondolkodtam, hogy elkezdek nyitni felé, csakhát így nem merek. Nem hiszem el, hogy rosszul esne egy lánynak, ha tetszik egy fiúnak (kinézettől, végzettségtől, vallásától, stb. függetlenül). 20/fiú
2015. márc. 24. 12:12
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Szerintem is kezdeményezz beszélgetést és majd utána vagy bejön,vagy nem :)
2015. máj. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Odamentem, kérdeztem tőle valamit. Kedvesen válaszolt.
2015. máj. 17. 21:51
 13/22 anonim ***** válasza:

elég valószínű hogy hülyén viselkedsz a közelében és ezt látja. LÁtja, hogy az a tipus vagy aki csak csorgatja a nyálát messziről. Ezt már régen buktad. Vond le a tanulságot és lépj tovább.


Sose lássa egy nő hogy csorgatod a nyálad!


Ha még nem akarsz beszélni egy lánnyal, akkor sose vegyél róla tudomást. Ne találkozzon a szemetek.

2015. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Én is ugy gondoltam hogy azért egy pasi se fog utálni mert tetszik nekem erre most van egy pasas aki amióta tudja kerül, pedig sose tapadtam vagy nyomultam rá. Nem vagyok ronda. Nem tudom mi baja, ha nem érdeklem mint nő akkor sem érdemlem meg ezt a mások szerint is embertelen megalázó bánásmódot ahogy velem szokott viselkedni sokszor. Van amikir meg tök normális. Mindenesetre nekem jóledik ha tetszek a pasiknak csak ha ez nem kölcsönös ne akarjon az életembe mászni, bár már tudom kezelni azt hiszem. Talán ezért is várnám el ezt fordított esetben is.

25/L

2015. máj. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ezt csak a pasik gondolják így...Mármint, hogy nekünk nőknek baromira jól esik, hogy tetszünk valakinek , legyen az akárki. Nem. A jó nőknek rohadt unalmas, hogy folyamatosan próbálkoznak nyomibbnál nyomibb pasik.
2015. máj. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Ne akarjon az életembe mászni.


Írtam, hogy még nem is nyomultam rá, semmi hasonló nem volt.

2015. máj. 24. 23:28
 17/22 A kérdező kommentje:
Még nem is próbálkoztam, ez a lényeg!!!!
2015. máj. 24. 23:29
 18/22 anonim ***** válasza:
Na? Mik a fejlemények?
2015. jún. 18. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
én nem szoktam ilyenért kerülni senkit. ha neki rossz hogy én nem akarok semmit, akkor majd elkerül ő. csak olyanokat kerülök, akiknek irritál a társasága.
2015. szept. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ha nem csak kívülről,de még belülről is unszimpatikus,akkor kerülöm.
2015. dec. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!