Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fenyegetőző exbaráttól van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fenyegetőző exbaráttól van oka félni az embernek?

Figyelt kérdés

Már régebben történt, összebalhéztunk. Megütött… többször. Szakítottam vele. Azóta a nyakamon van, hogy sajnálja a múltat jöjjünk össze (pedig csak kihasznált). Elegem lett, beköptem a szüleinél és erre most megváltozott. Azt mondta, hogy most ő lett a családja szégyene, a nőket bántó és ezt nagyon meg fogom bánni.


Én csak annyit feleltem, hogy szerintem szeretett személyt nem ütünk meg… ja, hogy te nem is szerettél.



2015. márc. 24. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
micsoda gyökér, jól meg kéne verni
2015. márc. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5%

A tűzzel játszol amúgy.


Az olyanoktól még nem kell félni, ha fáradt hangon azt mondja, hogy: "legszívesebben rádgyújtanám a házat amikor alszol te ku..."


De itt mág bajban leszel. Hülye taktika eredménye. Beköpni? Ennek mi értelme volt? Más eszközökkel is bosszút álhattál volna.

2015. márc. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 veteran1978 ***** válasza:
Az az ember aki megüt egy nőt az egy FÉREG!
2015. márc. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mi volt az értelme? Elegem volt a szánalmas könyörgéséből, hogy fogadjam vissza és mondtam, hogy lépni fogok, ha nem száll le rólam.
2015. márc. 24. 21:06
 5/12 anonim ***** válasza:

#3


De az is aki a hazatérő csávót egy sodrófa-sorozattal fogadja. Csak mert késett 5 percet. Arról a nőről nem is beszélve aki éjjel levágta a férje farkát idegbajból.

2015. márc. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudjátok milyen rossz napi 2-szer azt hallgatni, hogy milyen jó volna ha… ha meg letiltom vagy nem írok vissza, akkor meg a házunk előtt vár.
2015. márc. 24. 21:07
 7/12 anonim ***** válasza:

#4


Lett volna ennek jobb módja is: Pl. megveretés, autója összetöretése...

2015. márc. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, de anyagi kárt nem akarok neki okozni, megveretni sem akartam soha, már én kikaparnám legszívesebben a szemét ha látom. Szerencse, hogy van önkontrollom.
2015. márc. 24. 21:08
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne félj. A fenyegetőző exbarátok túlnyomó többségének csak a szája nagy. Ha mégis támadóan lépne fel ellened, akkor nyogodtan hívj rá rendőrt.
2015. márc. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9


Ha még lesz mivel.

2015. márc. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!