Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakitottam a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottam a barátommal, erre ő letiltott fb-rol, sms/ hivasra nem válaszol. Mire jo ez a pasiknál, miért nem akarhat velem beszélni? Azt monda én vagyok élete szerelme.

Figyelt kérdés
Èn szeretnèk bèkülni, de nem èrem el. Szemèlyesen is megkerestem, de hiába.ő is megbántott, mèregből èn is vissza szùrtam. Hadjak időt, lehet keresni fog, vagy ne hagyjam annyiban, hisz szeretem?
2015. márc. 24. 22:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ha szakítottál vele, akkor miért zaklatod?

vagy ez is csak a kis játékaid egy része?

2015. márc. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
óh látom a játék része
2015. márc. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Milyen jatek? Sertegetett, feltekeny bolt ok nelkul! Nem magamat mentegetem! De egy ilyen nagy szerelmet nem akarok ilyen butasag miatt eldobni. Merges voltam mert serzegetett, gondoltam ha elhagyom kivsit magaba szall. De mèg ő van megsertodve..azt mindta utoljara, bizos van vkim, azert hagyom el. Momdtam nem azert, hanem ahogy velem beszelt. Csak azt szeretnem tudni amit kerdeztem, mert nem tudom mi lenne a helyes. Kivulallokent en is okosabb vagyok, de egy szerelmes nem lat tisztan, es persze h segitseget varok.
2015. márc. 25. 02:07
 14/20 anonim ***** válasza:

amit nők játszanak a férfiakkal


volt olyan barátnőm aki vagy 5x szakított

ez az a ő kis játéka volt, érzelmi zsarolása


ha te nem ilyen vagy, és csak mérges voltál akkor várj egy kicsit. hagyj neki időt, egy hetet legalább. ha közben keres akkor ülj le vele, és beszéljétek meg. ha nem keres akkor te keresd meg. de ne most, ne minden nap, ne zaklasd, ne erőszakoskodj, ne fojtsd meg. és kérjél bocsánatot, nem azért mert neki van igaza, hanem mert szereted. ha szeret ő is bocsánatot fog kérni.

2015. márc. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

ugyanakkor a féltékenység megmérgez egy kapcsolatot


döntéstek el mit akartok

te is döntsd el, ő is

mit akartok, közös jövőt képzeltek el? meg kell tanulni engedni, a másikat elfogadni olyannak amilyen. kompromisszumok garmadát kötni. persze ezek nagy szavak, de most őszintén ezeket gondolom.

nem könnyű az egyszer biztos.


nem tudom hány évesek vagytok, de gondolom nem tizenévesek.


nézd végig milyen hülyeségei vannak, szerinted milyen hülyeségeid vannak neked, amiket neki kell tolerálnia, akár listát is irhatsz, és döntsd el, ezt el tudod e fogadni, tudod e tolerálni vagy nem

egymásról is irhattok listát, amit aztán megbeszéltek


csak most jött azzal, hogy megcsaltad, vagy a gyanakvás és féltékenység álladó nála?

2015. márc. 25. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Koszonom!! Sajnos nem ez volt az elso. A volt felesege tobbszor megcsalta, csunyan atverte. Azota volt tobb baratnoje, de szerelem csak en. A feltekenysege ellenere nagyon jo ember, mindent megadtunk egynasnak testileg,lelkileg, szellemileg. Az egyetlen problema, ahogy neha beszelt velem, de egyszer sem utott meg. Ez a duzzogasa mar 4 hete tart. Èn szeretnèk bèkülni, de nem èrem el. Szemèlyesen is megkerestem, de hiába. Ezert kertem itt is segitseget. A baratai azt mondjak, azzal h elhagytam, felteptem a regi sebeit, de az erzeseirol nem beszel. Tudom furcsan hangzik az egesz, de nem orultrol van szo, csak egy csalodott emberrol. Neha ugy gondolom, nekem lenne okom haragra, hisz o egy fantazia miatt szidott es jogosan jottem el, dehat szeretem.. Ennyi ido alatt csak nem felejtett el, torolt ki az eletebol ugy, h mar beszelni sem akar velem?
2015. márc. 25. 03:46
 17/20 anonim ***** válasza:

hát, nem egyszerű

ami elsőre megragadt bennem, az az, hogy volt már felesége, és most meg négy hete duzzog mint egy kisgyerek, holott azt tppelem, tuti van vagy 35

tehát egy kisgyerek, mlette meg a féltékenykedés, no meg, hogy a nem ütött meg, de ahogy beszél veled

hát, én azt mondanám, ennek a kapcsolatnak annyi

ne keresd, ne kilincselj nála 4 hét után

legyen neked is önbecsülésed

szomorú dolog ez, de lépj tovább


van közös gyereketek?

2015. márc. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsot! Gyerek nincs.
2015. márc. 25. 22:08
 19/20 anonim ***** válasza:

"Azt monda én vagyok élete szerelme."

Voltál.

2015. márc. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Egy honapja el hagyott örökre, meghalt...😢 a barátai mondtak, h vegig szeretett engem, csak a büszkeség...en is szerettem őt végig, megis az élet így elbant velünk. V mi magunkkal. Mondd el ha szeretsz vkit, talan sose lesz ra másik alkalom..
2016. jún. 29. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!