Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy vehetném fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy vehetném fel a kapcsolatot az ufókkal, amiből később talán házasság is kialakulhatna?

Figyelt kérdés
Ufo fiúkkkal szeretnék ismerkedni.:D

2015. márc. 25. 13:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Pataky A.Segit.


Akit az ufok.P.Attilanak mondanak csak

2015. márc. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
szaladgálj meztelenül a városban fényes nappal, akkor felfigyelnek rád. egyébként ha léteznek, akkor pont az olyanok miatt, mint te, nem akarják felvenni velünk a kapcsolatot
2015. márc. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

ma 13:26 :D

Utolso izgazad lhet :D

2015. márc. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
#12 Ezt most miért mondod? :(
2015. márc. 25. 13:43
 15/19 aries 2 ***** válasza:
Ez nagyon jó kérdés! Jól esett. :)
2015. márc. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 aries 2 ***** válasza:
Szerinted én Ufo vagyok?
2015. márc. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Remélem igen:)
2015. márc. 26. 20:26
 18/19 aries 2 ***** válasza:
Uff-uff...uff-uff... :)
2015. márc. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
90%

Oh mennyi ideig kellet várnom egy ilyen kérdésre! :D

Én egy magányos földönkívüli fiú vagyok, aki itt tengeti életét ezen a bolygón. Az idő során persze hozzászoktam a dolgokhoz, bár teljességgel beilleszkedni sosem tudtam. Mivel xenofil vagyok(Tehát leegyszerűsítve vonzódom a nőnemű emberekhez), ezért nagyon szívesen ismerkedem földi lányokkal.

Amúgy sokat tudok mesélni a mindenféle idelátogató galaktikus lényről, valamint a Föld egyik legrejtélyesebb állatáról, a Loúról is. Ezen kívül felsőfokú képzettségem van trollkodásból és szeretem a szilvásbuktát. De persze még sok minden leírhatnék, de ezek némelyike nem tartozik az emberek többségére. Nekik lenne rossz ha tudomást szereznének róluk.


Amúgy benned is van egy minimális földönkívüli gén, hisz az igazi magyarok (MAGyarok, a MAG népe) ősei köztudottan a szíriuszról származnak. Csak hát az évszázadok alatt keveredtek mindenféle földi népekkel és mára már semmiben nem különböznek a többi embertől.


D.W.

2015. márc. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!