Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szűz pasi kén én csak prostiva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz pasi kén én csak prostival szeretném elveszteni ez gáz?

Figyelt kérdés
19/f. Az elsőt ên prostival szeretném ez baj? Legfőképp azért mert szeretem megbotránkoztatni az embereket. Meg itt gyakorin is sok az olyan csávó aki már 17 évesen prostival veszti el. Valahogy nem hoz lázba az hogy eggy északás kaland, vagy hogy szüz lánnyal. Ez baj? A pokolban fogok égni ezért a vágyamért?

2015. márc. 25. 13:49
1 2
 11/14 anonim válasza:

Ez egy jó választás.

[link]

2015. márc. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Húúúha na most aztán nagyon provokálsz itt mindenkit mert elmész prostihoz:)


Én meg elmegyek meckizni na Na? durva mi?

A prosti is csak egy szolgáltatás és sok esetben inkább azok alkalmazzák akik rászorulnak ebben semmi pukkasztó ,figyelemfelkeltő nincs inkább csak szánalmas .

2015. márc. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

# 10 A szomszéd "Bodri" nálunk szívesen elrákcsálja jutalom falat gyanánt :)

De túl kis falatka lesz neki:(

2015. márc. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szánalmas vagy plusz+helyesen sem tudsz írni:


"Valahogy nem hoz lázba az hogy eggy északás kaland..."


Merénylet a hejjjesírás ellen :D :)

2015. márc. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!